• Ново
Uerlsty Плус Големина Жени Памук Лен Шорцеви Дами Лето Плажа Врвка Кратки Панталони

Uerlsty Плус Големина Жени Памук Лен Шорцеви Дами Лето Плажа Врвка Кратки Панталони

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Материјал : Полиестерокција : Активна Облека Сезона : Летен Оддел : Женска Големина Тип : Регуларност : Возраст Од 18-35 Години Гроздобер : Нега На Гардероба : Машина За Перење Тип : Содржина На Краток Пакет : 1 х Шорцеви За Оваа Ставка (имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот) 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи).3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката.Ви благодариме за разбирањето. Материјал : Полиестер. Модел : Цврст. Прилика : Активна Облека. Тема : Одмор. Сезона : Лето.

Главните својства

Избор на купувачот

Летни Секојдневни Лабави Шорцеви За Жени Памучна Постелнина Линија Лесни Удобни Шорцеви За Одмор Со Висок Струк Цврста Боја
 • Ново
Класификација на производот:

Летни Секојдневни Лабави Шорцеви За Жени Памучна Постелнина Линија Лесни Удобни Шорцеви За Одмор Со Висок Струк Цврста Боја

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 68108см / 26.77

DEN 319.84
Потпис од Леви Штраус и Ко.
 • Ново
Класификација на производот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Levi Strauss & Co Shortsенските високи шорцеви со високиот пораст комбинираат удобност и тренд дизајн с�

DEN 244.00
Еластични Лабави Памучни И Ленени Панталони Со Половина Должина Панталони Женски Шорцеви Со Џебни Шорцеви За Жени Хаки ХХЛ
 • Ново
Класификација на производот:

Еластични Лабави Памучни И Ленени Панталони Со Половина Должина Панталони Женски Шорцеви Со Џебни Шорцеви За Жени Хаки ХХЛ

Тежина на пакетот : 200гр ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате Големина : М Половинат

DEN 286.24
Женски фармерки Плус Големина Дозвола Мода Женски Џеб Цврсти Фармерки Тексас Панталони Женски Дупка Дното Обични Шорцеви
 • Ново
Класификација на производот:

Женски фармерки Плус Големина Дозвола Мода Женски Џеб Цврсти Фармерки Тексас Панталони Женски Дупка Дното Обични Шорцеви

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја н�

DEN 3.00
шорцеви за жени Печатење Жени Еластични Модни Панталони Лен Памук Лабава Половина Летни Секојдневни Шорцеви Панталони Каки +
 • Ново
Класификација на производот:

шорцеви за жени Печатење Жени Еластични Модни Панталони Лен Памук Лабава Половина Летни Секојдневни Шорцеви Панталони Каки +

It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!Материјал : Поли�

DEN 480.00
Хаит Дами Кратки Жешки Панталони Висок Струк Шорцеви За Плажа Широка Нога Мини Панталони Летни Задници Дневна Еднобојна Сива
 • Ново
Класификација на производот:

Хаит Дами Кратки Жешки Панталони Висок Струк Шорцеви За Плажа Широка Нога Мини Панталони Летни Задници Дневна Еднобојна Сива

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот НатпреварЛесн

DEN 239.84
Пајл Дами Висок Струк Обичен Мини Панталони Едноградни Дневни Задници Широка Нога Патување Кратки Жешки Панталони Летни Шорцеви
 • Ново
Класификација на производот:

Пајл Дами Висок Струк Обичен Мини Панталони Едноградни Дневни Задници Широка Нога Патување Кратки Жешки Панталони Летни Шорцеви

НатпреварЛесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн...

DEN 255.84
ЗЗВКСВБ Шорцеви За Жени Летни Еднобојни Џебни Панталони За Слободно Време Секојдневни Еластични Половини Памучни И Ленени Шорцеви
 • Ново
Класификација на производот:

ЗЗВКСВБ Шорцеви За Жени Летни Еднобојни Џебни Панталони За Слободно Време Секојдневни Еластични Половини Памучни И Ленени Шорцеви

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

DEN 1.00
Шорцеви За Жени Со Големи Бутови Памук Со Висок Еластичен Струк Плисирана Возбуда Симпатична Плажа Лежерни Лежерни Шорцеви За
 • Ново
Класификација на производот:

Шорцеви За Жени Со Големи Бутови Памук Со Висок Еластичен Струк Плисирана Возбуда Симпатична Плажа Лежерни Лежерни Шорцеви За

Мека, Удобна и дише карактеристики : симпатичен и моден дизајн на шорцеви, широк раб плисиран висок стру�

DEN 239.84
Потпис од Леви Штраус и Ко.
 • Ново
Класификација на производот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко ™ harенско наследство 3инчни шорцеви имаат класичен изглед и носено чувство на

DEN 1.67
Луксплум Женски Задници Врвки За Влечење Бермудски Шорцеви Еластичен Струк Должина На Коленото Кратки Панталони Лабава Плажа
 • Ново
Класификација на производот:

Луксплум Женски Задници Врвки За Влечење Бермудски Шорцеви Еластичен Струк Должина На Коленото Кратки Панталони Лабава Плажа

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Заб�

DEN 367.68
Псиакги обликувана облека за жени контрола На стомакот Женски Шорцеви За Обликување Гаќи Со Висок Струк Долна Облека За Обликување
 • Ново
Класификација на производот:

Псиакги обликувана облека за жени контрола На стомакот Женски Шорцеви За Обликување Гаќи Со Висок Струк Долна Облека За Обликување

Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / САД.43 " Женски Шорцеви За Облик

DEN 1.33