• Ново
Линија Кастинг Палета Риболов Линија Кошница Организатор Со Појас На Половината, До Од Заплеткување

Линија Кастинг Палета Риболов Линија Кошница Организатор Со Појас На Половината, До Од Заплеткување

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Опис : Корпа за риболов со Мала тежина, заоблен дизајн за да одговара на вашата половина.Опремен со широк појас на половината и ремен за вратот за ваша удобност го олеснува заморот.Ставете конуси во дупките и извртувајте ја линијата околу конусите. линијата е добро организирана, ја спречува вашата линија да се заплетка.Минимизирајте ги заплеткувањата и овозможете го непречено преку водичите за да постигнете максимално растојание.Корпата ја држи линијата за мува по пронаоѓањето, спречувајќи ја да падне во водата, плевелот или на карпите.Спецификација : Материјал : Отсуство : прибл.49 см / 19,3 инчи боја : Црн Пакет Вклучува : 1 Парче Линија Палета Линија Кошница. Летаат Риболов Линија Организатор. Летаат Риболов Кошница.

Главните својства

Избор на купувачот