• Ново
Глонме Жените Блузи Со Долги Ракави Туника Блуза Цветни Печати Маица Работа Елегантен Маица Лабава Екипажот Вратот Маица Кафеава М

Глонме Жените Блузи Со Долги Ракави Туника Блуза Цветни Печати Маица Работа Елегантен Маица Лабава Екипажот Вратот Маица Кафеава

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Шема Со Долги Ракави : Цветен Принтбој : Зелена, Виолетова, Кафеава (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Деколте На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет ,umn, Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење,Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Елегантна Маичка Блуза, Женски Врвови За Цветни Печатени Туники4. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Главните својства

Избор на купувачот

Предна Прошетка Женска Маица Маица Со Кратки Ракави Маица Вратот На Екипажот Летни Врвови Празничен Моден Пуловер Шамрок Печатење
  • Ново
Класификација на производот:

Предна Прошетка Женска Маица Маица Со Кратки Ракави Маица Вратот На Екипажот Летни Врвови Празничен Моден Пуловер Шамрок Печатење

Дизајн : Различна Графика За Избор Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од памук, Лесни, Меки и

DEN 287.52
Жените Секојдневен Велигден Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи Т Вратот Блузи За Жени Основи Маица Жена
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Секојдневен Велигден Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи Т Вратот Блузи За Жени Основи Маица Жена

95" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 104СМ / 40.37" Рамо : 46см / 18.17" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА Б

DEN 431.84
Црна Долга Ракав Врвот Удобно Тренингот Кошули Жени Зелени Кукли Печатење Дуксер Секојдневен Блуза Долг Ракав Пуловер Длабоко
  • Ново
Класификација на производот:

Црна Долга Ракав Врвот Удобно Тренингот Кошули Жени Зелени Кукли Печатење Дуксер Секојдневен Блуза Долг Ракав Пуловер Длабоко

Дизајн Стил : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате, Ние Може Да В�

DEN 281.44