• Ново
Frcolor Штанд Дисплеј Прилагодливи Решетката Кукли Стои Модел Фустан Акција Држач Флексибилни

Frcolor Штанд Дисплеј Прилагодливи Решетката Кукли Стои Модел Фустан Акција Држач Флексибилни

Buyers rating:
DEN 559.84

Износ

Опис. Како што децата сакаат да си играат со кукла. Со штандовите за кукли, детето може полесно да се забавува со овие кукли. И кукли се фрлаат насекаде. Со штандови за кукли, можете да побарате од децата да ја одржуваат собата за играчки во ред и да ја стават секоја кукла во штандот за кукли. Подобрете ја нивната способност да ги одржуваат сите работи во ред. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. - Материјал : Пластика. - Големина : Околу 21,00Х10, 00Х7, 50см/8, 25Х3, 93Х2, 95ин. - Премиум пластиката ги прави издржливи и долготрајни за употреба. - Можете да ја подобрите способноста на вашите деца да ја одржуваат просторијата уредна и чиста со користење на штандови за кукли. - Може да стои стабилно на повеќето површини, фини занаети и одлична изработка, издржливи за употреба. - Одлично за кукли, фигури, модел итн. Прикажете играчки во детска соба на полица, маса или ормар.

Главните својства

Избор на купувачот

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба
  • Ново
Класификација на производот:

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба

6 ФУНТИ / 47.3 ФУНТИ Стапала материјал Железо Стапала Боја Злато Тапацир Материјал Теди Ткаенина Тип На Пр

DEN 1.67
Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P
  • Ново
Класификација на производот:

Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 4.74 а 90 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Конек

DEN 270.08
Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit
  • Ново
Класификација на производот:

Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit

Оваа маица за кратки ракави на Класик Класик Класик е изработена од удобна 100% памучна ткаенина...

DEN 335.52
клиос Машки Товарни Панталони Големи И Високи Работни Панталони Тактички Панталони На Отворено Салон За Товарни Панталони Со
  • Ново
Класификација на производот:

клиос Машки Товарни Панталони Големи И Високи Работни Панталони Тактички Панталони На Отворено Салон За Товарни Панталони Со

✈ ✈Машки Спортски панталони Џогери Со Џебови Со патент Жици Заострени Атлетски Панталони За трчање Ве�

DEN 383.68
Адисон Расел Акција Фото Печатење
  • Ново
Класификација на производот:

Адисон Расел Акција Фото Печатење

Адисон Расел 2018 Акција Фото Печатење (11 х 14) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или

DEN 319.84