• Ново
Џуди Рерна Ракавици Пасторален Стил Алатки За Печење Задебелени Удобни Микробранови Ракавици Топлинска Изолација Мека Висока Температура Отпорни Удобно Виси Цве

Џуди Рерна Ракавици Пасторален Стил Алатки За Печење Задебелени Удобни Микробранови Ракавици Топлинска Изолација Мека Висока

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Подарок : ракавицата за рерна е совршен идеален кујнски подарок за жени, мажи, пекар, шпорет. Материјалот е помек од другите производи, лесен за држење работи. Дизајн без лизгање : ткаенината против лизгање обезбедува најдобар стисок, подобрена контрола и стабилност. Виси јамка за лесно складирање. Дополнителна Должина : нашите белезници за рерна подобро ги штитат прстите, рацете и зглобовите од изгореници. Се применува за користење во готвење, печење, скара. Погоден за движење или држење топли тави, чинии, прибор или садови итн. Лесно За Чистење И Складирање : нашите ракавици лесно се чистат со топла вода и сапун. Ве Молиме Разберете, Благодарам! Материјал : Овие ракавици се дизајнирани со памучен слој отпорен на топлина, удобен и фитил од влага, максимизирајте ја заштитата од топлина од скара и температури на рерната.

Главните својства

Избор на купувачот

Озмјан Батерија Управувана Светла Пар Слатки Канџи Топлина Готвење Ракавици За Печење Нелизгачки Кујнски Белезници За Рерна
  • Ново
Класификација на производот:

Озмјан Батерија Управувана Светла Пар Слатки Канџи Топлина Готвење Ракавици За Печење Нелизгачки Кујнски Белезници За Рерна

Озмјан Батерија Управувана Светла 1 Пар Слатки Канџи Топлина Готвење Ракавици За Печење Нелизгачки Куј�

DEN 2.67
Ракавици за рерна и Комплети За Држачи За Тенџере, Розови Отпечатоци Од Стрелки Од Купидон Со Срце, Нелизгачки Отпорни На Топлина
  • Ново
Класификација на производот:

Ракавици за рерна и Комплети За Држачи За Тенџере, Розови Отпечатоци Од Стрелки Од Купидон Со Срце, Нелизгачки Отпорни На Топлина

Нелизгачка силиконска површина Отпорен на топлина, Удобна памучна постава.Пакување и Големина : Пакува�

DEN 207.84
Ракавици за Рерна за Шепи за кучиња, комплет за стегач за тенџере, ракавици за готвење против лизгање, кујнски ракавици, микробранова
  • Ново
Класификација на производот:

Ракавици за Рерна за Шепи за кучиња, комплет за стегач за тенџере, ракавици за готвење против лизгање, кујнски ракавици, микробранова

Внатрешните и надворешните слоеви се направени од водоотпорна ткаенина, што ги прави полесни за чистењ�

DEN 0.33
Тепсмф Спарете Слатки Канџи За Мачки Ракавици За Печење Отпорни На Топлина Нелизгачки Кујнски Белезници За Рерна Дебела Памучна
  • Ново
Класификација на производот:

Тепсмф Спарете Слатки Канџи За Мачки Ракавици За Печење Отпорни На Топлина Нелизгачки Кујнски Белезници За Рерна Дебела Памучна

Задолжителен помошник во кујната, совршен за сите ваши потреби за готвење Отпорен на Топлина и екстра д

DEN 175.84
Водоотпорна Ракавица За Рерна: Спирална Шема, Нелизгачки, Силиконски Против Изгореници, Ракавица За Печење Во Микробранова Печка,
  • Ново
Класификација на производот:

Водоотпорна Ракавица За Рерна: Спирална Шема, Нелизгачки, Силиконски Против Изгореници, Ракавица За Печење Во Микробранова Печка,

Должината на овој производ е 34,5 см, а ширината е 18 см.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите пора

DEN 2.00