• Ново
лб. Олимписка Гумена Плоча Со Тежина Поставена Со Мрена и Решетка-од Троја

лб. Олимписка Гумена Плоча Со Тежина Поставена Со Мрена и Решетка-од Троја

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

ПЛОЧИ (ОДИ-002У)Плоча/Бар Решетката-18? Л х 24? В х 53? Х в/ 800 фунти. Помалку порозни од гумата, тие се и похигиенски и отпорни на мирис. Нашата патентирана функција за испреплетување го олеснува полесното кревање и вчитување од која било позиција што му овозможува на корисникот безбедно да вчита повеќе плочи на машини и шипки. ПЛОЧИ (ОДИ-025У) (2) 10 фунти. Вклучува : Троја Блеквинг олимпик 45 фунти.ОВИЕ ОДАТ-У ?Тивко Железо ЕЗ-лифт? плочите за држење се обвиткани во најдобриот, најтрајниот леан полиуретан, што ги прави практично неуништливи и без одржување.ПЛОЧИ (ОДИ-010У) (4) 5 фунти. Олимписка Гумена Плоча Со Тежина Поставена Со Мрена и Решетка - (Комерцијален Квалитет на Салата) од Троја.

Главните својства

Избор на купувачот

2. Лб Стандардна Зафат Тежина Плоча
  • Ново
Класификација на производот:

2. Лб Стандардна Зафат Тежина Плоча

Тежините се достапни во 2,5 фунти, 5 фунти, 10 фунти и 25 килограми Додадете ги овие плочи за држење во вашата

DEN 447.84