• Ново
Изолација Напон Адаптер, Адаптер, Сигурен За Хард Диск Кутии НИ ДОВЕДЕ Приклучок

Изолација Напон Адаптер, Адаптер, Сигурен За Хард Диск Кутии НИ ДОВЕДЕ Приклучок

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Изолација Напон Адаптер, Адаптер, Сигурен ЗА Хард Диск Кутии НИ ДОВЕДЕ Приклучоци Спецификација : Тип На Точка : Напојување Адаптерирана Моќност : 30 WINPUT Напон : AC100-240 V 0.25 a 50/60 Hz Output Напон : 3 V/4.5 V/5 V/6 V/7.5 V/9 V/12 VUSB Излез : 5.0 V2.1a Должина На Кабелот За Напојување : За 1,2 Метри9 Парчиња Еднонасочна Глава Излези : 5,5 X 2,5 Mm ,2,5 X 12,5 Mm,3,5 x 13,5 Mm,, 4,0 X 1,7 MM, 3,5 X 1,35 MM ,5,0 x 21mm,5,5 X 2,1 MM, 5,5 X 1,5 MM, USBMATERIAL : Abs + компјутер + Огноотпорен Материјал Пакет Листа : 1 x Полнач1 X Регулатор Прекинувач9 X Dc Конектори Универзална Во СВЕТОТ, Целосен Опсег Ac Влезен Напон 100-240v. перформанси против Пречки, СИГУРНИ ПЕРФОРМАНСИ И МАЛИ БРАНУВАЊА. Висока работна ефикасност, ниска работна температура и работен век. Мала големина, висока моќност, перформанси на изолација на густина и висока електрична јачина. Адаптерот има заштита од краток спој, заштита од преоптоварување и заштита од напон.

Главните својства

Избор на купувачот

Флолео Клиренс Секси Жени Долна Облека Танга Чипка Искушение Бебешка Кукла Долна Облека В-Вратот Ноќен Фустан Облека За Спиење
  • Ново
Класификација на производот:

Флолео Клиренс Секси Жени Долна Облека Танга Чипка Искушение Бебешка Кукла Долна Облека В-Вратот Ноќен Фустан Облека За Спиење

И тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник Бидејќи различни

DEN 3.00
Лажица Ткаенина-Динос Валентин Момчиња Диносаурусите Морнарица Бела Сива Црвена Сина Ден Печатени На Лен Памук Платно Ткаенина
  • Ново
Класификација на производот:

Лажица Ткаенина-Динос Валентин Момчиња Диносаурусите Морнарица Бела Сива Црвена Сина Ден Печатени На Лен Памук Платно Ткаенина

Динос Валентин Момчиња Диносауруси Морнарица Бела Сива Лажица Ткаенина од Дворот Лен Памучно Платно Н�

DEN 0.33
Големи Празнични Зделки
  • Ново
Класификација на производот:

Големи Празнични Зделки

НЕ ТРЕБА ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВЛАЖНИ ИЛИ ВЛАЖНИ ЛОКАЦИИ КАКО БАЊА подароци за мажи вентилатор за греење Спец

DEN 0.33
Вожидаоза Женски Врвови О Елек Без Ракави Без Врат Цветни Блузи Врвови За Печатење Женска Маичка Камизола Женски Резервоар За
  • Ново
Класификација на производот:

Вожидаоза Женски Врвови О Елек Без Ракави Без Врат Цветни Блузи Врвови За Печатење Женска Маичка Камизола Женски Резервоар За

удобен и ласкав на3 погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во пролет или лето.О�

DEN 271.84
Мијаилима Женски Камизола Шорцеви Сет Ноќна Облека Женска Долна Облека Комплет Комплети За Долна Облека Нова Мода Чипка Долна
  • Ново
Класификација на производот:

Мијаилима Женски Камизола Шорцеви Сет Ноќна Облека Женска Долна Облека Комплет Комплети За Долна Облека Нова Мода Чипка Долна

Соодветна сезона : цела сезона.22" Колк : 100см / 39.25" Колк : 95см / 37.72" Големина : Л Големина На САД : 12 Велика Бри

DEN 255.68
Бош Панел-фациа ОЕМ 777874
  • Ново
Класификација на производот:

Бош Панел-фациа ОЕМ 777874

* 00777874 бош панелфасија оем 777874* оем производител бренд : бош* оем опис : "панелфасија" * точка состојба нов*

DEN 3999.84
Краток Лист За Броење На Конец Со Големина На Кралица Цврст - - Хотелски Луксузни Чаршафи-24 Длабоки Џебови Лесно Се Вклопуваат-Листови
  • Ново
Класификација на производот:

Краток Лист За Броење На Конец Со Големина На Кралица Цврст - - Хотелски Луксузни Чаршафи-24 Длабоки Џебови Лесно Се Вклопуваат-Листови

Овој Ултра Мек Памук е ткаен со најдобар квалитет на уникатно памучно предиво за да се осигурате дека ќе

DEN 3.33