• Ново
Имико ВЕЈК Хидраулични Диск Сопирачки Сет Планински Велосипед Двоен Клип Погон Предни И Задни Хидраулични Диск Сопирачки, Додатоци За Планински Велосипеди, Хидра?

Имико ВЕЈК Хидраулични Диск Сопирачки Сет Планински Велосипед Двоен Клип Погон Предни И Задни Хидраулични Диск Сопирачки, Додатоци

Buyers rating:
DEN 4479.84

Износ

Рачката на сопирачката со три прсти е лесна за ракување, полесна за употреба и пофлексибилна при одговор при итни случаи.Задна Хидраулична Диск Сопирачка : F180/R160, Во F180/R160, F се залага за предната страна, R се залага за задниот дел, а 180 и 160 се однесуваат на дијаметарот на дискот (mm). Таа е погодна за повеќето модели на пазарот.Функција : 1.Големина на Хидраулична Диск Сопирачка : Столб : 74,2 мм / 2,9 инб Столб : 51мм / 2,0 предна Должина На Кабелот на Сопирачката : 80см / 31,5 инзадна Должина На Кабелот на Сопирачката : 135см / 53,1 вопроизводна Тежина : Прибл. Сите метални влошки за сопирачките за силно сопирање. Во споредба со единечниот клип, двојните клипни сопирачки се постабилни и имаат подобри перформанси при возење под иста сила на триење. Таа е погодна за повеќето модели на пазарот. Производството на алуминиумска легура со висока јачина обезбедува стабилност на силата на триење на сопирачките. Кабел за Полнење масло : кабелот за вбризгување масло има пвц кој има добри перформанси на запечатување, водоотпорен и отпорност на стареење. Во споредба со единечниот клип, двојните клипни сопирачки се постабилни и имаат подобри перформанси при возење. Преносот на топлина од стегачот во клучната положба на цевката за масло игра улога на дисипација на топлина.

Главните својства

Избор на купувачот

Манжетни Женски Модни Блузи Кошули Fall Winter Зима Ретро Печатење Споени Качулка Со Долги ракави Со Качулка Со Долг Ракав Плус
  • Ново
Класификација на производот:

Манжетни Женски Модни Блузи Кошули Fall Winter Зима Ретро Печатење Споени Качулка Со Долги ракави Со Качулка Со Долг Ракав Плус

85" Должина : 67cm / 26.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шо�

DEN 2.33
Соодветни Семејни Пижами Комплети Божиќни Џеми Слатки Печатени Букви Врвни Панталони Празнична Облека За Спиење Облека За Дневна
  • Ново
Класификација на производот:

Соодветни Семејни Пижами Комплети Божиќни Џеми Слатки Печатени Букви Врвни Панталони Празнична Облека За Спиење Облека За Дневна

Опис : Материјал : памучни ракави : Долги ракавидизајн : Божиќен Лос Применлива толпа : Општо,Пакетот вклу

DEN 250.88
Панталони Момчиња Бебе Органски Памук Бебе Колена Дизајн Унизе Бебе Панталони Облека Месец Панталони Момчиња Бебе Топла Облека
  • Ново
Класификација на производот:

Панталони Момчиња Бебе Органски Памук Бебе Колена Дизајн Унизе Бебе Панталони Облека Месец Панталони Момчиња Бебе Топла Облека

Момчиња 6 Облека Бебе Момче Боди И Панталони Бебе Момче Бејзбол Работи Деца Потопла Панталони Момчиња М�

DEN 1.00
Бздаиси Неверојатните Долги Ракави Руно Качулка-Суперхерој Цртан Филм Печатење За Деца-Пријатна И Топла Дуксер За Момчиња И
  • Ново
Класификација на производот:

Бздаиси Неверојатните Долги Ракави Руно Качулка-Суперхерој Цртан Филм Печатење За Деца-Пријатна И Топла Дуксер За Момчиња И

Неверојатните руно качулка со долги ракави, качулка за суперхерој, Дуксер Дизни ПИКСАР, детска филмска �

DEN 0.67
4 јули Графички Маици Без Ракави Мускулни Резервоари Кошули Црвени Сини Ѕвезди Орел Кошули Со Знаме НА САД Машки Мускулен Резервоар
  • Ново
Класификација на производот:

4 јули Графички Маици Без Ракави Мускулни Резервоари Кошули Црвени Сини Ѕвезди Орел Кошули Со Знаме НА САД Машки Мускулен Резервоар

Резервоарот Блузи Без Ракави Кошули Резервоарот Кошули Тип : Моден дизајн, Преден и заден графички резе�

DEN 287.84
Ауџеа Летни Сандали Женски Платформа Флип-флоп Крст Рајна-вежба Риба Уста Клин-потпетици Сандали Чевли Ортопедски Сандали За
  • Ново
Класификација на производот:

Ауџеа Летни Сандали Женски Платформа Флип-флоп Крст Рајна-вежба Риба Уста Клин-потпетици Сандали Чевли Ортопедски Сандали За

Пол : Женскисоодветни прилики : секојдневна сцена : надворешен, внатрешен стил : Стил На Секојдневна Обле

DEN 0.33
Женски Fall Отворени Предни Кардигани Трендовски Плус Големина Градиент Боја Печатени Со Долги Ракави Неправилни Полите Плисирани
  • Ново
Класификација на производот:

Женски Fall Отворени Предни Кардигани Трендовски Плус Големина Градиент Боја Печатени Со Долги Ракави Неправилни Полите Плисирани

Големина Големина.06 "Рамо : 48cm / 18.24 "Рамо : 43см / 16.11" Должина : 88cm / 34.50 " Ракав : 49cm / 19 Големина.Гаранција по пр

DEN 399.84
Долна облека За Жени Женско Лето Нов Ком удобен И Спортски Грб Тенок Градник Без Траги И Без Обрач Женски Градници За Предно
  • Ново
Класификација на производот:

Долна облека За Жени Женско Лето Нов Ком удобен И Спортски Грб Тенок Градник Без Траги И Без Обрач Женски Градници За Предно

Женски Летен Нов Ком удобен И Секси Спортски Грб Тенок Градник Без Траги и Без Обрач Женско Предно Затво

DEN 323.52