• Ново
Млазница За Заптивка Со Основна Алатка За Завршна Обработка На Заптивната Смеса Од Нерѓосувачки Челик

Млазница За Заптивка Со Основна Алатка За Завршна Обработка На Заптивната Смеса Од Нерѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 239.20

Износ

* Алатките за завршна обработка на запечатување се повторуваат, издржливи, Лесни за чистење и употреба . Алатката за запечатување обезбедува совршено искуство за работата на заптивката. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.Спецификации : Материјал : нерѓосувачки челик + пластика боја : како што е прикажано на сликата големина на спецификација (мм) : 6,7, 9, 10, 11,12, 13,14, 15, 16, 18, 20, 23, 25, 28, 30кантност : 20 парчиња : Се Користи за украсување на домот, третман на ѕидно стапало, алатки за шиење за убавина содржина на пакетот : 16 Х Лепак Млазници4х Основи : 1.

Главните својства

Избор на купувачот

Ништо Освен Хитовите
  • Ново
Класификација на производот:

Ништо Освен Хитовите

Песните вклучуваат : Цитат; Беше Добар, цитат;Бисерни Порти, цитат; Светот На Молитвата, цитат; Кажи Ми Ко�

DEN 479.84
Прекинувач За Близина, Прекинувач За Близина На Месинг Стабилна Структура Софистициран Дизајн Стабилни Перформанси Издржливи
  • Ново
Класификација на производот:

Прекинувач За Близина, Прекинувач За Близина На Месинг Стабилна Структура Софистициран Дизајн Стабилни Перформанси Издржливи

Прекинувач за близина, Прекинувач За Близина На Месинг Стабилна Структура Софистициран Дизајн Стабилн�

DEN 3.33
Лето Плус Големина Дами Блузи И Блузи Женски Врвови Мода Обична Лабава Блуза Денот На Независноста Печатење Знаме Со Тркалезен
  • Ново
Класификација на производот:

Лето Плус Големина Дами Блузи И Блузи Женски Врвови Мода Обична Лабава Блуза Денот На Независноста Печатење Знаме Со Тркалезен

: XLarge: 10UK : 14EU : 40Bust : 106cm / 41.62"Size : XLSize Прекрасно Чувство : Откако Ќе ги облечете Овие Женски Летни Врвови, по �

DEN 3.00
Силиконски Налепници За Пијано Белешки За Пијано Водич Преносни Големи Букви Помош За Учење Поставете Копчиња За Пијано Тастатура
  • Ново
Класификација на производот:

Силиконски Налепници За Пијано Белешки За Пијано Водич Преносни Големи Букви Помош За Учење Поставете Копчиња За Пијано Тастатура

Опис : Налепници За Пијано : 61 налепници за пијано со клучеви, им помагаат на децата и почетниците брзо да

DEN 3.00
Леки Велосипедски Корпи За Кучиња Отпорни На Абење Повеќенаменски Преклопливи Водоотпорни Корпи За Велосипеди За Кучиња Од Мачки
  • Ново
Класификација на производот:

Леки Велосипедски Корпи За Кучиња Отпорни На Абење Повеќенаменски Преклопливи Водоотпорни Корпи За Велосипеди За Кучиња Од Мачки

Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Изработен од материјал од �

DEN 3.33
Туш Завеса Симпатична Акрилик Приврзок Автомобил Виси Дрво Врвот Украс Идеј Партија Дрвја Топер Декор Соба Декор А Акрилик
  • Ново
Класификација на производот:

Туш Завеса Симпатична Акрилик Приврзок Автомобил Виси Дрво Врвот Украс Идеј Партија Дрвја Топер Декор Соба Декор А Акрилик

дома виси декор Ние ќе работиме на задоволително решение за вашиот проблем.Прецизно внимание на детали�

DEN 291.52
Детска Зимска Капа Шамија Кадифен Крст Згуснете Едноделен Термички Декор За Уво Ладно доказ За Бебешка Хауба Додатоци За Новороденчиња,
  • Ново
Класификација на производот:

Детска Зимска Капа Шамија Кадифен Крст Згуснете Едноделен Термички Декор За Уво Ладно доказ За Бебешка Хауба Додатоци За Новороденчиња,

И благодарение на многу мекиот материјал, оваа шамија за бебешка хауба му овозможува на вашето бебе да ч

DEN 2.33