• Ново
Менрко Празнични Фустани За Жени Пролетен И Летен Тренд Божиќна Јака За Коса Длабок В-Врат Долг Ракав Божиќен Печатен Половината-Слабеење Полите Неправилен Партис

Менрко Празнични Фустани За Жени Пролетен И Летен Тренд Божиќна Јака За Коса Длабок В-Врат Долг Ракав Божиќен Печатен Половината-Слабеење

Buyers rating:
DEN 168.80

Износ

Измијте во ладна вода, белилото не може, рамно суво.< Дами Фустани ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате.П : дали големината е соодветна?О : Нашите врвови се со стандардна големина, ве молиме поставете ја вашата нарачка според кодот на табелата со големини. Ако сакате лабаво вклопување, ве молиме снимајте една големина нагоре. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака. ①МАТЕРИЈАЛ 1полиестер и Спандекс и Проегирна Мрежа, Тој е Мек, Удобен, Дише и Пријателски За Кожата, Добра Еластичност. Совети За Големина Забелешка : ве молиме погледнете ги нашите информации за големината во описот на сликата за да ја изберете вашата големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Mafytytpr Летни Фустани За Жени Плус Големина Клиренс Продажба Жени Обични Лабави Боемски Цветни Фустани Со Џебови Летен Плажа
  • Ново
Класификација на производот:

Mafytytpr Летни Фустани За Жени Плус Големина Клиренс Продажба Жени Обични Лабави Боемски Цветни Фустани Со Џебови Летен Плажа

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Стил : Овој Фустан За

DEN 3.00
Женски Летен Секојдневен Фустан Без Ракави Без Ракави Летен Цврст V Врат Среден Струк Врвка До Елегантен Долг Фустан Без Ракави
  • Ново
Класификација на производот:

Женски Летен Секојдневен Фустан Без Ракави Без Ракави Летен Цврст V Врат Среден Струк Врвка До Елегантен Долг Фустан Без Ракави

28" Должина : 122см / 48.94" Половината : 74cm / 29 Лелеавиот фустан за нишање е совршен натпревар со сандали и убав

DEN 335.68
Женски Фустани Жени Лето Елегантен Фустан Против Вратот Цветен Принт Краток Ракав Линија Лабави Секојдневни Фустани За Жени
  • Ново
Класификација на производот:

Женски Фустани Жени Лето Елегантен Фустан Против Вратот Цветен Принт Краток Ракав Линија Лабави Секојдневни Фустани За Жени

Големина : С Биста : 6484см / 25,2033,07" Ракав : 13см / 5,12" Должина : 111см / 43,70" Големина : М Биста : 6989см / 27,1735,04" Ракав :

DEN 2.33
Женски Модни Женски Фустани Модерни Женски Пролет Лето Печатени Обични В-Вратот Без Ракави Долго Здолниште Женски Обични Фустани
  • Ново
Класификација на производот:

Женски Модни Женски Фустани Модерни Женски Пролет Лето Печатени Обични В-Вратот Без Ракави Долго Здолниште Женски Обични Фустани

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни часа Женски Елегантен Цветен Чипка 3 / 4 Ракав Деверуша Формален �

DEN 3.33
Зимски Фустани За Жени Моден Женски Фустан За Печатење Зовриена Мрежеста Перспектива Фустани Со Долг Ракав V Фустани Со Тркалезна
  • Ново
Класификација на производот:

Зимски Фустани За Жени Моден Женски Фустан За Печатење Зовриена Мрежеста Перспектива Фустани Со Долг Ракав V Фустани Со Тркалезна

Секси елегантни женски врвови ❀Божиќни Свадбени Фустани За Жени Пол : Жени,Дами,Тинејџерки Големина : С�

DEN 479.84