• Ново
Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Овен Од Бисер Со Сина Лента

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Овен Од Бисер Со Сина Лента

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комплетот вклучува и врвен ултра сјаен проѕирен капут отпорен НА УВ. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : KCL. За : Сина Серија Бисер Овен Овен. Вклучува Основно Палто + Проѕирно Палто. Направени во САД!.

Главните својства

Избор на купувачот

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Изгорена Ракија Металик Силверадо
  • Ново
Класификација на производот:

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Изгорена Ракија Металик Силверадо

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84
Спектрални Бои Компатибилна Замена За Меркур И Титаниум Фрост Металик: оз. Основна Боја За Спреј За Допир се Вклопува изберете:
  • Ново
Класификација на производот:

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Меркур И Титаниум Фрост Металик: оз. Основна Боја За Спреј За Допир се Вклопува изберете:

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 383.84