• Ново
Женска Еднобојна Лежерна Кошула Со Долги Ракави Со Врат Туника Врвот На Продажба Е Бела

Женска Еднобојна Лежерна Кошула Со Долги Ракави Со Врат Туника Врвот На Продажба Е Бела

Buyers rating:
DEN 331.04

Износ

31" queseries q : Himiway Лето-Шарена колекција, целта е да се создадат крпи кои се убави и практични и погодни за сите жени. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. #Како да се мие# : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.13" големина : xl биста : 119см/46.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Waist Shoulder Sleeve Lengths104cm/40. Големина : S Биста : 104cm/40. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.83" ракав : 51см/20.

Главните својства

Избор на купувачот

Умази Плус Големина Маица Женска Мода Печатени V - Вратот Пуловер Краток Ракав Повик Лабава Врвот Во Дозвола Розова Девојки
  • Ново
Класификација на производот:

Умази Плус Големина Маица Женска Мода Печатени V - Вратот Пуловер Краток Ракав Повик Лабава Врвот Во Дозвола Розова Девојки

Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини од сликите пред Да Нарачате. Ветуваме дека ќе можете да ја �

DEN 207.84
CaComMARK Pi Женски Врвови Клиренс Женски Обичен Круг Вратот Половина Ракав Еднобојна Лабава Кошула Свети Надвор Памучна И Ленена
  • Ново
Класификација на производот:

CaComMARK Pi Женски Врвови Клиренс Женски Обичен Круг Вратот Половина Ракав Еднобојна Лабава Кошула Свети Надвор Памучна И Ленена

Големина : Л Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см / 43.57 " Должина : 62cm / 24 : Големи С

DEN 191.84
Есенски Секојдневни Женски Панталони Комплети Женски Секојдневен Цврст Кадифен Костум Тенок Спортски Костум Патент Со Долги
  • Ново
Класификација на производот:

Есенски Секојдневни Женски Панталони Комплети Женски Секојдневен Цврст Кадифен Костум Тенок Спортски Костум Патент Со Долги

01" Рамо : 39см / 15 Карактеристики : модните дводелни облеки се одликуваат со врв со долги ракави, вратот на �

DEN 367.84
Маици Жени Графички Цветни Печатени О-Вратот Долг Ракав Врвот Модна Блуза Повик Лето Лабава Страна Сплит Блуза Туника Одмор
  • Ново
Класификација на производот:

Маици Жени Графички Цветни Печатени О-Вратот Долг Ракав Врвот Модна Блуза Повик Лето Лабава Страна Сплит Блуза Туника Одмор

Ако одговарате на секојдневни панталони, патики, ќе изгледате љубезно и лесно Ќе изгледате елегантно и �

DEN 3.00