• Ново
Гори Кујна Завеси Фантазија Прачка Џеб Прозорец Завеса Модерна Спална Соба Нивоа Завеси Краток Панел Кафе Валанс

Гори Кујна Завеси Фантазија Прачка Џеб Прозорец Завеса Модерна Спална Соба Нивоа Завеси Краток Панел Кафе Валанс

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

ОВАА 3д цветна кујнска завеса може да се користи и виси лесно ,за да одговара на вашиот постоечки стил или нов што сакате да го пробате ,ја оживува секоја просторија во вашиот дом и го надополнува вашиот декор.

Главните својства

Избор на купувачот

Завеси за возидаоке За Лисја Од Дневна Соба Проегирна Завеса Третман На Прозорци Од Тул Воил Завеса Валанс Панел Завеси За Затемнување
  • Ново
Класификација на производот:

Завеси за возидаоке За Лисја Од Дневна Соба Проегирна Завеса Третман На Прозорци Од Тул Воил Завеса Валанс Панел Завеси За Затемнување

Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот к�

DEN 399.84
Кајануо Подароци За Жени Назад На Училиште Дозвола 50x Љубов Срце Низа Завеса Прозорец Вратата Делител Чиста Завеса Валанс Божиќ
  • Ново
Класификација на производот:

Кајануо Подароци За Жени Назад На Училиште Дозвола 50x Љубов Срце Низа Завеса Прозорец Вратата Делител Чиста Завеса Валанс Божиќ

50х200см Љубов Срце Низа Завеса Прозорец Вратата Делител Чиста Завеса Валанс Опис Завеса панели.Користет�

DEN 0.67
Јипа Омбре Боја Grommet Voile Прозорец Завеса Шамија Проѕирен Прозорец Завеса Дупчица Прстен Врвот Тул Завеса Валанс Виолетова
  • Ново
Класификација на производот:

Јипа Омбре Боја Grommet Voile Прозорец Завеса Шамија Проѕирен Прозорец Завеса Дупчица Прстен Врвот Тул Завеса Валанс Виолетова

Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 12 см поради рачно мерење.Спецификации : Состојба : 100% Сос�

DEN 399.84
Гори Директно Декор Прозорец Завеса Цветни Печатени Дневна Соба Прачка Џеб Валанс Чиста Врвот Кујна Завеси Руралните-W: 26 H:
  • Ново
Класификација на производот:

Гори Директно Декор Прозорец Завеса Цветни Печатени Дневна Соба Прачка Џеб Валанс Чиста Врвот Кујна Завеси Руралните-W: 26 H:

ДИЗАЈН НА ЏЕБ ЗА ПРАЧКИ : завесите за затемнување на џебот на прачката се конструирани со џеб од 3 инчи на

DEN 2.00
Гори 1-Парче Боемски Воил Прозорец Завеса Шамија Со Реследник, Полу-Затемнување Термоизолирани Тул Завеса Валанс,Прачка Џеб
  • Ново
Класификација на производот:

Гори 1-Парче Боемски Воил Прозорец Завеса Шамија Со Реследник, Полу-Затемнување Термоизолирани Тул Завеса Валанс,Прачка Џеб

Високата густина на предиво ја прави завесата со газа да изгледа повеќе приврзок и убава,не е лесна за п�

DEN 479.84
Абтел Водопад-Чиста Валанс Прачка Џеб Прозорец Валанс Светлина Филтрирање Убава Водопад Валанс Ресни Замавнува Дома Декор Златен
  • Ново
Класификација на производот:

Абтел Водопад-Чиста Валанс Прачка Џеб Прозорец Валанс Светлина Филтрирање Убава Водопад Валанс Ресни Замавнува Дома Декор Златен

Декорација на домот : нашиот валанс на прозорци може да го омекне изгледот на прозорецот и се појавува л�

DEN 1.00