• Ново
Обични Јакни За Мажи Обични Плус Големина Воена Јакна Памук Цврст Капут Мажи Јакна Со Патент Памучни Зимски Јакни За Мажи Армија Зелена

Обични Јакни За Мажи Обични Плус Големина Воена Јакна Памук Цврст Капут Мажи Јакна Со Патент Памучни Зимски Јакни За Мажи Армија

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

13" ракав : 69.82" рамо : 50cm/19.77" ГОЛЕМИНА : Xxxl биста : 120cm/47.67" рамо : 47. Бидејќи вистинската големина Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, таа е премала, препорачливо е да ја следите нашата табела со големини за да ја пронајдете најсоодветната големина или да купите една или две големини поголеми по потреба, благодарам!. Одлично За Секојдневно,Секојдневно,сигурен сум Дека Ќе ви Се допадне Сезона : Цела Сезона Пол : Мажи Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Памучен Стил : Секојдневен,моден ракав должина : Долг Ракав Одговара : одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Еез Мажи Големина На Палто Биста Должина На Рамото РАКАВ XL 112cm/44.52" Рамо : 45.36" големина : xxxxl биста : 124cm/48.09" Рамо : 46.18" големина : Xxl биста : 116cm/45.27" Должина : 70cm/27.77" Ракав : 65cm/25.27" 70см/27,56" 66,5 см/26,18" Големина : Xl Биста : 112см/44,09" Рамо : 46,4 См/18,27" Должина : 70см/27,56" Ракав : 66,5 см/26,18" Ќе Добиете : 1ПЦ ВРВОВИ.21" должина : 74cm/29.92" ракав : 71cm/27. Информации за производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење Стилскиот И моден дизајн ве прават попривлечни овој капут е многу погоден за на отворено, давајќи ви топло чувство.

Главните својства

Избор на купувачот

Mafytytpr Готска Облека Жени Плус Големина Мажи Обични Цврсти Ноќта На Вештерките Долг Ракав Стојат Јака Steampunk Готски Блејзер
  • Ново
Класификација на производот:

Mafytytpr Готска Облека Жени Плус Големина Мажи Обични Цврсти Ноќта На Вештерките Долг Ракав Стојат Јака Steampunk Готски Блејзер

Мажи Обични Цврсти Ноќта На Вештерките Долг Ракав Стојат Јака Steampunk Готски Блејзер Јакна Карактеристик�

DEN 2.67