• Ново
Бпт 8-Приклучок Допрете Ц Д

Бпт 8-Приклучок Допрете Ц Д

Buyers rating:
DEN 1049.76

Износ

Вермонт Американски 20061 8-32 Nc Машина Завртка Големина Приклучок Славини Високо Јаглероден Челик Машина Завртка Приклучок Славини Се Идеални За Сечење Десната Страна Внатрешни Теми. Славините За Приклучоци Имаат 3 До 5 Навои Заоблени За Апликации За Општа Намена Кога Допирањето До Дното На Дупката Не Е Критично. Потребната Големина На Вежба Е Трајно Врежана На Алатката За Брзо И Лесно Упатување.

Главните својства

Избор на купувачот

1pk Ирвин Приклучок HCS Допрете Масовно
  • Ново
Класификација на производот:

1pk Ирвин Приклучок HCS Допрете Масовно

Приклучок Допрете, Високо Јаглероден Челик, 22мм1,50, Рефус Приклучок, Заострени И Долни Славини Најдобро �

DEN 1.00