• Ново
Лур-Јенсен Дипси Нуркач

Лур-Јенсен Дипси Нуркач

Buyers rating:
DEN 528.00

Износ

Додадете опционални Прстени "О" за да нурнете уште подлабоко (нуркањата до длабочина се со Прстенот "О"). Достапни се четири големини На Дипси Нуркачи, со длабочина на нуркање до 20, 35, 50 и 100 стапки. УВ Светлата завршница рефлектира повеќе светлосна енергија, зајакнувајќи ја видливоста на Дипси нуркачот.

Главните својства

Избор на купувачот

Зум Финес 4.5 Црвена Бубачка Сенка 20pk
  • Ново
Класификација на производот:

Зум Финес 4.5 Црвена Бубачка Сенка 20pk

Често копиран, но никогаш не се совпаѓа, оригиналниот Финес Црв е помала верзија на популарниот Црв За Т�

DEN 2.33
Риболов Атрактор Бел Монистра, Риболов Внатрешна Штракаат Двојно Ѕвонче Структура За Привлекување Риба Бела, Портокалова, Зелена,
  • Ново
Класификација на производот:

Риболов Атрактор Бел Монистра, Риболов Внатрешна Штракаат Двојно Ѕвонче Структура За Привлекување Риба Бела, Портокалова, Зелена,

Риболов Атрактор Бел Монистра, Риболов Вграден Штракаат Двојно Ѕвонче Структура За Привлекување Риба Б

DEN 351.20
Зум МАГ II 9
  • Ново
Класификација на производот:

Зум МАГ II 9

Маг II е зголемен црв совршен за превртување и ставање во тежок капак кога водата се загрева Но, тоа?и, ист

DEN 799.20
Финес Вормз Мека Мамка Мами
  • Ново
Класификација на производот:

Финес Вормз Мека Мамка Мами

Кога е наместен во Стилот На Тексас, на платформа за капка или на разнишана глава, Мекото тело И природно

DEN 223.84
Бун Птица 12 Неповрзана Розова, 16011
  • Ново
Класификација на производот:

Бун Птица 12 Неповрзана Розова, 16011

Изграден од уретанска пена за спречување на апсорпција на вода Конструкцијата од нерѓосувачки челик се

DEN 351.20
Даниелсон Ден Елва Оз Силв
  • Ново
Класификација на производот:

Даниелсон Ден Елва Оз Силв

Даниелсон Елва Спинер Цврстите Месинг Сечила и месингелиминирачките месинг тела ги прават овие спинер�

DEN 432.00