• Ново
Рапала Долу Длабоко Хаски Непредвидлива 3 4 Риболов Мамка, Стакло Мино, оз

Рапала Долу Длабоко Хаски Непредвидлива 3 4 Риболов Мамка, Стакло Мино, оз

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Благодарение на преголемата длабока нуркачка усна, Долниот Длабок Husky jerk® достигнува длабочина од 20 стапки кога се трола и ќе истрча до 10 стапки длабоко кога ќе се фрли и извади. Совршен избор кога сакате мамка што работи директно и вистинито, дури и кога трчате брзо и длабоко. Неутралната пловност овозможува мамка да се суспендира на пауза во преземањето. Подесената внатрешна комора за штракање создава гласна иhyмичка привлечност. Премиум vmc® црн никел куки. Секоја мамка е рачно наместена и тестирана со резервоар за да плива совршено веднаш надвор од кутијата. Издржлива Пластика, Четири Стилови На Завршна Обработка И Гласни Штракаат. Суспендирање, Длабоко Нуркање Усна И Долго Кастинг. Работи Директно и Вистинито Со Која било Брзина. Природно За Слатководни Дивеч Од Перде И Повеќе Видови. Премиум vmc® Црн Никел Круг Свиткување Куки. Кастинг и Тролање. Рачно Наместен И Тестиран Резервоар.

Главните својства

Избор на купувачот

Arbogast Jitterbug Кликер Topwater Мамка 2 Црн оз
  • Ново
Класификација на производот:

Arbogast Jitterbug Кликер Topwater Мамка 2 Црн оз

Кликерот На Arbogast Jitterbug се покажа деценија по деценија како еден од најдобрите мамки за риболов на топвот

DEN 208.64
Конец Сенка Мамка Мамка
  • Ново
Класификација на производот:

Конец Сенка Мамка Мамка

Мамката За Мамка За Мамка со Нишки Е вистинската алатка кога Џунвенилната Сенка се движи кон длабочинит

DEN 1.33
Лур Јенсен Игла Мамка
  • Ново
Класификација на производот:

Лур Јенсен Игла Мамка

Издолжениот дизајн со тенко сечило на Иглата ја прави врвен изведувач за тролање пастрмка со сите брзин

DEN 2.00
Лур-Јенсен Квикфиш, Штракаат
  • Ново
Класификација на производот:

Лур-Јенсен Квикфиш, Штракаат

Постојат два вида мамки во светот, оние со тесна мамка светкава и Квикфиш Квикфиш се со полн гас, широка �

DEN 3.00
Јо-Зури Иглички Миноу,, 2-3 4
  • Ново
Класификација на производот:

Јо-Зури Иглички Миноу,, 2-3 4

ЈоЗури Иглички Миноу е 70мм, 23 / 4 " пловечки хард мамка риболов мамка Дизајниран за употреба во слатка вод�

DEN 3.00