• Ново
Крег Рамки Вилтшир 236, Рамка За Слика, Едноставно Бело Тврдо Дрво

Крег Рамки Вилтшир 236, Рамка За Слика, Едноставно Бело Тврдо Дрво

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Оваа едноставна бела рамка нуди добитна комбинација на квалитет и достапност. Со мал профил со монистра од 3/4 инчи, стилот Вилтшир 236 е добро прилагоден за широк спектар на стилови на декор. Оваа рамка се одликува Со Северноамериканско обликување од тврдо дрво од Пепел со бела завршница со дамки со полу-сјај. Уникатното зрно пепел, во комбинација со завршница за дамки, обезбедува само текстура на навестување. Оваа едноставна рамка за бела слика Вилтшир 236 е совршен комплимент за вашата постоечка колекција. Традиционален стил; полу-сјајна бела дамка завршница; видливо дрво зрно **БОЈАТА и ЖИТОТО МОЖЕ МАЛКУ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ СО СЕКОЈА РАМКА**. Рамката вклучува : стакло, цврста црна подлога и претходно прикачен висечки хардвер со печат. Рамката држи фотографија/печатење/постер од 4 х 10 инчи (видлива област намалена за .25" на секоја страна поради рамка усна). Обликувањето на рамката е широко 0,75 инчи; цврста конструкција од дрво од пепел. Рамката е наменета само за ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД (висечкиот хардвер овозможува портрет или ориентација на пејзажот).

Главните својства

Избор на купувачот

Крег Рамки Современа 1
  • Ново
Класификација на производот:

Крег Рамки Современа 1

Нашата најпопуларна, разноврсна и исплатлива рамка за слики стана главен за многу наши клиенти Профило�

DEN 2.33
Крег Рамки Современа 1
  • Ново
Класификација на производот:

Крег Рамки Современа 1

Една од најпопуларните, разноврсни и економични серии на рамки за слики стана главен производ за многу �

DEN 565.28