• Ново
Адисон и Лејн Соер во. ТВ Штанд

Адисон и Лејн Соер во. ТВ Штанд

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Силните геометриски линии го издвојуваат овој модерен телевизор инспириран од фарма. Неговите црни метални акценти во Форма На Х го компензираат богатиот тон на дрво, создавајќи топла неутрална палета на бои што беспрекорно ќе се вклопи во секоја шема на дизајн. Задолжително за простори за живеење и простори за забава, ОВОЈ тв штанд ја поставува сцената за големата игра, филмскиот маратон или финалето на таа сезона сите зборуваат. Мерки 58 W x 15d x 24h во. Модерен современ дизајн располага Со Телевизори до 65 инчи. за вашиот забавен простор. Изграден од цврст МДФ и метални материјали во рачно изработена сива дабова завршница. Карактеристики 6 полици за доволно складирање. Врвот има капацитет за тежина од 75 килограми. Долните полици можат да соберат 25 килограми. секој. Исчистете со мека, сува крпа; нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење. Карактеристики лесно склопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Царевас БЕНЕТ Тв Штанд, Даб Заврши
  • Ново
Класификација на производот:

Царевас БЕНЕТ Тв Штанд, Даб Заврши

Две медиумски прегради со задни дупки за управувачи со кабли ви помагаат да ја организирате целата ваша

DEN 1.33
Пикет Куќа КОНЛИ ЈАГЛЕН ТВ Градите
  • Ново
Класификација на производот:

Пикет Куќа КОНЛИ ЈАГЛЕН ТВ Градите

Пикет Куќа Мебел Конли Медиа Градите комбинира криви и елегантни линии со рендерирање класичен префине

DEN 2.67
Комо Тв Кат Штанд
  • Ново
Класификација на производот:

Комо Тв Кат Штанд

Идеален за агли,Калено безбедносно стакло,управувањето Со Кабли е обезбедено за тв И додатоци за тв И до

DEN 0.67