• Ново
Редкен Боја Гелови Постојана Кондиционирање Боја На Коса, 9gb Шампањ, Оз

Редкен Боја Гелови Постојана Кондиционирање Боја На Коса, 9gb Шампањ, Оз

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Ова е сигурен и динамичен бренд за боја на коса за секоја нијанса на пигментирана коса. Гелови во боја обезбедува исклучителна сива покриеност. Резултатите се долготрајни и косата останува во супериорна состојба. Редкен Боја Гелови Постојана Кондиционирање Боја На Коса, 9gb Шампањ, 2 Мл.

Главните својства

Избор на купувачот

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи

Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разнови�

DEN 286.24
Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено
  • Ново
Класификација на производот:

Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено

Какво фантастично лесно здолниште! Воопшто не е прилепено, со лесен материјал, така што без напор, одете�

DEN 383.84
Дневник За Боење За Возрасни: Стрес
  • Ново
Класификација на производот:

Дневник За Боење За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

DEN 0.67