• Ново
Сончев Зрак Кадифен Кадифен Близнак Загреан Ќебе, Печурка

Сончев Зрак Кадифен Кадифен Близнак Загреан Ќебе, Печурка

Buyers rating:
DEN 719.20

Износ

Чинот на користење на конвертор автоматски ја поништува гаранцијата за овие производи. 1 Електрично Загреано Ќебе во ултра мека удобна Канализирана кадифена кадифена ткаенина.Гаранција-5 години ограничена гаранција на производителот.

Главните својства

Избор на купувачот

Наирхг Загреано Ќебе Задебелено УСБ Полнење Голем Опсег На Греење Безбедно Со Користење На Цврсто Ќебе За Греење На Полите За
  • Ново
Класификација на производот:

Наирхг Загреано Ќебе Задебелено УСБ Полнење Голем Опсег На Греење Безбедно Со Користење На Цврсто Ќебе За Греење На Полите За

Изработен од полиестерски материјал, овој производ е долготраен и отпорен на абење Користењето на овој

DEN 591.84
Серта Гсм Микроплуш Ќебе
  • Ново
Класификација на производот:

Серта Гсм Микроплуш Ќебе

Овие загреани производи за постелнина беа направени за работа СО Електрични системи 110 V Чинот на корист

DEN 3.33
Електрично Ќебе Со Двојна Големина, Карирано Кратко Кадифено И Шерпа Електрично Фрлање Ќебе Со Нивоа На Греење И 1-Часовно Автоматско
  • Ново
Класификација на производот:

Електрично Ќебе Со Двојна Големина, Карирано Кратко Кадифено И Шерпа Електрично Фрлање Ќебе Со Нивоа На Греење И 1-Часовно Автоматско

Опис На производот Материјал За Сали : карирана плишана Кратка кадифена, погодна За Кожата, обложена со �

DEN 1711.84