• Ново
Богатствата На Каролина Њуфаундленд Честитки со Пликови, 5 7

Богатствата На Каролина Њуфаундленд Честитки со Пликови, 5 7

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Картичките се печатат во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 ГСМ. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нашите домашни или лиценцирани уметници. Богатствата На каролина а7 или 5х7 преклопена картичка. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик.

Главните својства

Избор на купувачот

Којал Трговија На Големо Смешни Сите Повод Џамбо Картичка, Коњ Еднорог, Празна Честитка Со Плик, Девојка Извиднички Лидери
  • Ново
Класификација на производот:

Којал Трговија На Големо Смешни Сите Повод Џамбо Картичка, Коњ Еднорог, Празна Честитка Со Плик, Девојка Извиднички Лидери

Големина : совршена голема големина за група луѓе да потпишат и да вклучат personal пораки за охрабрување...

DEN 255.84