• Ново
Вагнер З Тапан Кочница Чевли Сет Одговара: 2007 - ХЈУНДАИ ВЕРАКРУЗ

Вагнер З Тапан Кочница Чевли Сет Одговара: 2007 - ХЈУНДАИ ВЕРАКРУЗ

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Чевлите за сопирачки вагнер користат материјали за триење усогласени СО ОЕ за оптимални перформанси на сопирачките и прецизни материјали за заземјување за да го максимизираат контактот триење-тапан. ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ НА СОПИРАЊЕ ое-соодветен материјал за триење за оптимални перформанси на сопирачките. ГО МАКСИМИЗИРА КОНТАКТОТ ТРИЕЊЕ-ТАПАН Прецизниот материјал за заземјување го максимизира контактот триење-тапан. НАТПРЕВАРИ ОЕ ДИЗАЈН користи Прикачени лостови и иглички вклучени за да одговараат НА ОЕ (на специфични апликации). СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. ВКЛУЧЕН ХАРДВЕР Приложените лостови и иглички за да одговараат НА ОЕ се вклучени во избрани апликации.

Главните својства

Избор на купувачот

Бекарнли 081 - Нови Чевли За Сопирање
  • Ново
Класификација на производот:

Бекарнли 081 - Нови Чевли За Сопирање

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 1055.84
Рејбестос Елемент Сопирачки Чевли
  • Ново
Класификација на производот:

Рејбестос Елемент Сопирачки Чевли

Нашите Чевли За Сопирачки Element3é Се направени со материјали специфични за апликацијата, обезбедувајќи н

DEN 2779.36
Рејбестос Елемент Сопирачки Чевли
  • Ново
Класификација на производот:

Рејбестос Елемент Сопирачки Чевли

Сите комплети за кои се потребни прикачени лостови и хардвер ќе бидат вклучени на комплетот чевли за ле�

DEN 3.33
Моќ Стоп Б Кочница Чевли-Заден
  • Ново
Класификација на производот:

Моќ Стоп Б Кочница Чевли-Заден

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / чевлите За сопирачки За автоспецијалност �

DEN 1.00
Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Класификација на производот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

Еволуција З16 Чистите керамички влошки за сопирачките се формулирани од подобрена поликерамичка формул

DEN 3995.20
Бекарнли 089 - Ое Влошки За Сопирачки
  • Ново
Класификација на производот:

Бекарнли 089 - Ое Влошки За Сопирачки

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 6538.08