• Ново
Ткаени Корпи За Складирање-Сет, Чоколадо

Ткаени Корпи За Складирање-Сет, Чоколадо

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Разноврсна за дневна соба, простор за перење, детска соба, плакар и многу повеќе во домот или канцеларијата. Дизајниран со практична шема за ткаење корпи, овој комплет за корпи го прави совршениот акцент на организаторот на вашата коцка, полицата, подот или масата. Можностите се бесконечни! Уживајте во лесен дизајн кој е лесен за транспорт низ домот. Во детската соба, создадете забавна област за играње каде Лего, книги и кукли имаат пријатна корпа за повик дома. За чистење, едноставно исплакнете со вода или избришете со влажен сунѓер. ПРОДАВНИЦА И ОРГАНИЗИРАЊЕ ?Одлично за книги, списанија, мали ќебиња, постелнина, играчки, занаети облека за бебиња, сезонски украси за одмор, Двд-А, козметика, тоалети итн ? Исто така идеален за предмети со големина на патување, П-совети, памучни топчиња, пошта, додатоци, канцелариски материјали, чорапи, вратоврски и многу повеќе . Трансформирајте плакар или перална со паметно организирани постелнини, облека за бебиња, украси за одмор и многу повеќе. Поголемите корпи држат книги, списанија, ќебиња, Двд-А и многу повеќе, додека помалите корпи држат производи со големина на патување, додатоци, канцелариски материјали и ситници.

Главните својства

Избор на купувачот

Корпа За Складирање кокошки, Корпа За Железо, Корпа За Јајца, Декорација На Контејнери За Компири И Лук, Хотелска Маса, Издлабена
  • Ново
Класификација на производот:

Корпа За Складирање кокошки, Корпа За Железо, Корпа За Јајца, Декорација На Контејнери За Компири И Лук, Хотелска Маса, Издлабена

Корпа за Складирање кокошки, Корпа За Железо, Корпа За Јајца, Декорација На Контејнери За Компири и Лук, �

DEN 543.84
Новограц 20
  • Ново
Класификација на производот:

Новограц 20

Оваа ставка се испорачува во 1 картон Металното тело е заварено, а дрвените стапчиња се сложено ткаени в�

DEN 527.68
Корпа за Складирање Кокошки озмјан, Корпа За Железо, Корпа За Јајца, Декорација На Контејнери За Компири И Лук, Хотелска Маса,
  • Ново
Класификација на производот:

Корпа за Складирање Кокошки озмјан, Корпа За Железо, Корпа За Јајца, Декорација На Контејнери За Компири И Лук, Хотелска Маса,

Дитдо Организатор На Училишни Чевли;Организатор На Бања;Организатор На Шминка;Организатори На Кујна И �

DEN 543.84
Кошница за Складирање со голем Капацитет Шуплив Дизајн Со Рачка Кошница За Плажа Садови За Складирање Домашни Материјали
  • Ново
Класификација на производот:

Кошница за Складирање со голем Капацитет Шуплив Дизајн Со Рачка Кошница За Плажа Садови За Складирање Домашни Материјали

Име на ставка : Кошница За Складирањематеријал : Полиетиленкарактеристики : Голем Капацитет, Шуплив Диз�

DEN 1.00