• Ново
Munchkin Brica Пијалок Pod Шетач Држач За Пијалоци, Bpa-Бесплатно, Вклучува Флексибилен Зафат Ремен, Сина Сива Боја

Munchkin Brica Пијалок Pod Шетач Држач За Пијалоци, Bpa-Бесплатно, Вклучува Флексибилен Зафат Ремен, Сина Сива Боја

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Останете хидрирани (или кофеин!) додека сте во движење. Овој практичен држач за пијалоци го одржува нивото на сода, вода или ладен двојно мока лате и на дофат додека ја туркате количката или одите на шопинг. Можете дури и да му дадете на вашето дете лесен пристап до нивната голтка чаша за патување без проблеми. Новиот ремен со flexi-Grip ги вклопува повеќето рамки за колички, столици за плажа и колички за неколку секунди и се појавува во машината за миење садови за лесно чистење. Без разлика дали ќе застанете или одите.. цицање или заглавување.. вашиот пијалок останува безбеден! Чувајте го вашиот пијалок безбеден, рамномерен и на дофат додека ја туркате количката. Бпа/ Фталат Слободен. Може да се закачи на речиси секоја форма цевка или железнички. Топ решетката машина за миење садови безбедно. Автоматски го одржува нивото на пијалоци. Држач За Чаши За самоприлагодување на Брика. Ременот flexi-Grip е лесен за инсталирање и отстранување.

Главните својства

Избор на купувачот

Странична Прашка Универзална Мрежа За Шетач Мрежа За Товар И Организатор Дополнителен Простор За Складирање На Колички Нелизгачки
  • Ново
Класификација на производот:

Странична Прашка Универзална Мрежа За Шетач Мрежа За Товар И Организатор Дополнителен Простор За Складирање На Колички Нелизгачки

Користете по една секоја страна од вашата количка за максимално складирање ширум просторот еластично о

DEN 2.00
Bluelans Бебе Шетач Плоча Шетач Послужавник Со Држачи За Чаши Securefit Бебе Шетач Послужавник Нелизгачки Новороденче Кошничка
  • Ново
Класификација на производот:

Bluelans Бебе Шетач Плоча Шетач Послужавник Со Држачи За Чаши Securefit Бебе Шетач Послужавник Нелизгачки Новороденче Кошничка

овој послужавник е дизајниран да ви обезбеди дополнителен простор за складирање и удобни држачи за чаш�

DEN 237.12