• Ново
Ханес Машки И Големи Машки Кулдри Перформанси Поло Маица, Големини С-3ХЛ

Ханес Машки И Големи Машки Кулдри Перформанси Поло Маица, Големини С-3ХЛ

Buyers rating:
DEN 295.68

Износ

Оваа Изведба Поло Кошула од Ханес работи прекувремено за да ве одржува ладни и суви, дизајнирани со својства што ја отстрануваат влагата и мека плетена ткаенина од дрес. Опуштеното вклопување и РЕЈТИНГОТ UPF 40+ го прават идеален за преземање 18 дупки на теренот за голф или само поминување попладневен базен со семејството. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : Пуловер со три копчиња. Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Мека плетена ткаенина од дрес; фитил за влага; заштита ОД 40+ UPF; ребрести плетени јаки за заварување; двојни игли зашиени ракави и долниот раб. Машка И Голема Машка Кулдри Поло Кошула Од Ханес.

Главните својства

Избор на купувачот

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

50% памук однапред испукан, 50% полиестер; ткаенината dryblend® ја отстранува влагата од телото; јака и манжетн

DEN 239.84
Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend ' ® ја отстранува влагата од телото; заварено пл

DEN 207.68