• Ново
Американска Облека Унисе Машка и Женска Руно Руно Со Долги Ракави Патент Дуксер, Големини XS-2XL

Американска Облека Унисе Машка и Женска Руно Руно Со Долги Ракави Патент Дуксер, Големини XS-2XL

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Иконска американска облека унисекс поштенски дуксер со џеб од кенгур и хауба за врвки. Флексибилен, удобен и неверојатно пријатен. Американска облека® дуксерите и дуксерите се ултра удобни, исклучително меки и невозможно да се одолеат. Машина за перење ладно. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Не пеглајте. Немојте да се исушите. American apparel® е иконски бренд со уникатна историја и посебна култура која се здоби со жестоко лојален клиент кој ја следи и огромната глобална свест за брендот. Ние работиме на пресекот на стилот, интегритетот и етиката од почеток до крај. Класично Вклопување. Со качулка со бел завршен полиестерски кабел за цртање. Метален патент. Ребра манжетни и дното бенд. Стил F497 W.

Главните својства

Избор на купувачот