• Ново
# Број Еден Забавен Текст Само-Мастило Гумени Печат Мастило Стампер-Кафеава Мастило-Медиум

Број Еден Забавен Текст Само-Мастило Гумени Печат Мастило Стампер-Кафеава Мастило-Медиум

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Дизајнот се наоѓа на врвот на печатот за лесна идентификација. Дизајнот се наоѓа на врвот на печатот за лесна идентификација. ИЗРАБОТЕНИ ВО САД-материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Секој печат вклучува капак за заштита на печатот и продолжување на животниот век на неговата подлога за мастило.

Главните својства

Избор на купувачот

Папка за печат Црна трим 5 7
  • Ново
Класификација на производот:

Папка за печат Црна трим 5 7

Чувајте ги сите ваши метални марки безбедни со оваа папка за затворање на патент Папка за печат црна три

DEN 2.67
Блоквалах Блок Печат
  • Ново
Класификација на производот:

Блоквалах Блок Печат

Забавен и уникатен печат за користење за создавање слики на хартија и други занаетчиски материјали или

DEN 143.84