• Ново
Чанта со спојки на женски вегански кожни крстови со уникатно заклучување на нотка и одвојување

Чанта со спојки на женски вегански кожни крстови со уникатно заклучување на нотка и одвојување

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Со својот живописен, смели бои и уникатен дизајн на веганска кожа, оваа чанта е совршен додаток за која било облека каде и да се упати! Неговите златни акценти и ланец му даваат смел и смел изглед додека останува стилски како и секогаш! Носете ја како вкрстено тело чанта или користете ја како спојка и бидете на пат. Се одликува со уникатно заклучување на нотка и простран џеб за внатрешни работи со многу простор за вашиот телефон, клучеви и козметика! Оваа ставка е направена од 100% вегански материјали, така што можете да ја набавите со мир на умот дека ниту едно животно не биле вклучени во изработката на оваа стилска чанта. Вегански кожен материјал. Се одликува со простран ентериер со џеб со патент за да го задржите вашиот паметен телефон или мали додатоци. Единствено заклучување за да ги чувате вашите работи безбедни и обезбедени. Префрлете се помеѓу крстот на телото на спојката со леснотија. Капи за одвојување на ланец : 41,2in (105 см). Капка капка : 18in. Екстериер : 10.25in L x 2.25in W x 4.5in h. Внатрешност : 8.25in L x 2.7in W x 3.7in H.

Главните својства

Избор на купувачот

Пјер Карден Неро Црни Чанти За Рамо
  • Ново
Класификација на производот:

Пјер Карден Неро Црни Чанти За Рамо

Оваа италијанска чанта За рамо Пјер Карден е убаво изработена со помош На кожен материјал Во Црна боја с

DEN 287.84