• Ново
Мажи И Жени Прилагодливи Лизгалки За Возрасни Фитнес Лизгалки Ролери За Момчиња Девојчиња Почетници

Мажи И Жени Прилагодливи Лизгалки За Возрасни Фитнес Лизгалки Ролери За Момчиња Девојчиња Почетници

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ролерите ќе ви овозможат да уживате во прилично и непречено возење. Дајте Ви Непречено Возење : вградените лизгалки имаат внатрешни чизми со врвен квалитет и цврст засилен дел од основата на пп. ЛЕЖИШТА АБЕК-7 СО врвен Квалитет : силните стп тркала и ЛЕЖИШТАТА АБЕК-7 ви нудат самоуверено возење.

Главните својства

Избор на купувачот

Едеа Ролери-ЕСОРДИО
  • Ново
Класификација на производот:

Едеа Ролери-ЕСОРДИО

Есордио е подготвена за скејт чизма дизајнирана имајќи го предвид почетникот Инспириран од нашата стра

DEN 447.52
Детски Чевли СО ТРКАЛА Лед Чевли Во Светла Боја Сјајни Ролери Скејт Чевли Едноставни Детски Подароци Момчиња Девојчиња Најдобар
  • Ново
Класификација на производот:

Детски Чевли СО ТРКАЛА Лед Чевли Во Светла Боја Сјајни Ролери Скејт Чевли Едноставни Детски Подароци Момчиња Девојчиња Најдобар

Одлична функција : лесни за употреба, тркалата може да се складираат, можете да изберете да ги ослободит�

DEN 479.84
Чикаго Девојки Скејт 1
  • Ново
Класификација на производот:

Чикаго Девојки Скејт 1

Нема ништо како пар класични ролери Со безвременски дизајн, нашата постава На Класични Четворки може да

DEN 0.67
Епска Розова Принцеза Четири Ролери
  • Ново
Класификација на производот:

Епска Розова Принцеза Четири Ролери

Црна со црни перници Класичен сите бели подигање Камиони со двојна акција 8мм големина на оската Тркала

DEN 3.00