• Ново
Шланд Е Местото За Мене

Шланд Е Местото За Мене

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Правењето музика е за градење коалиции. Тоа ме натера да разберам дека како научници мора да користиме различни средства за да дадеме израз на севкупноста на живееното искуство : има само толку многу во академски текст. Медиумот ја менува пораката. Станува збор за сугерирање на артикулација на стилови, звуци и луѓе, кои сѐ уште не се материјализирале, но може да ни помогнат во сегашната криза : сакав Амон Диул ВТОРИ да ја испрати својата архангелска гром предизвикана од дрога за да ги спаси бегалците, кои се обидоа да избегаат од полицијата качувајќи се на дрво во Минхен во 2016 година. Шланд Е Местото За Мене (Винил).

Главните својства

Избор на купувачот

Суперпичер-Златен Раведејс-Винил
  • Ново
Класификација на производот:

Суперпичер-Златен Раведејс-Винил

Бидете сигурни, крајот е попрскан со чудни тушеви, отворајќи го патот за најмекото слетување Онаму каде

DEN 2.00
Статистика-Powys-Винил
  • Ново
Класификација на производот:

Статистика-Powys-Винил

Статистиката на лондонскиот бенд го објави својот нов албум " Пауис 1999", кој треба да биде објавен на 13ти

DEN 2.67
Саксофонски Колос
  • Ново
Класификација на производот:

Саксофонски Колос

Ограничено 180гм транспарентно сино девствено винил лп притискање Саксофон Колос е студиски албум на џе�

DEN 1.33
Скршен Близнак-Мај-Винил
  • Ново
Класификација на производот:

Скршен Близнак-Мај-Винил

Данскиот уметник Скршен Близнак : изведувач на млад и возбудлив музичар, Мајке Вос Роме Нејзината самоо�

DEN 2.33
Бил Еванс-Истражувања-Винил
  • Ново
Класификација на производот:

Бил Еванс-Истражувања-Винил

Винил лп притискање Вториот албум на оригиналната група Бил Евансобјавен во 1961 година беше снимен отка

DEN 383.52
Кандас Спрингс-Индиго-Винил
  • Ново
Класификација на производот:

Кандас Спрингс-Индиго-Винил

Винил лп притискање 2018 ослободување Ако Албумот На Кандас Спрингс Индиго звучи како нешто ново, тоа е за

DEN 576.00
Аферата ел Мишелс-Гнасниот Еп-Винил
  • Ново
Класификација на производот:

Аферата ел Мишелс-Гнасниот Еп-Винил

Музички Жанр : R&B / Душата Другата верзија на корицата е две слики Од Теши и Фаркира Онаму каде што некои

DEN 0.67