• Ново
Кокос Празник Мирис Беше Топи, Мириси, 2. оз

Кокос Празник Мирис Беше Топи, Мириси, 2. оз

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Миризливи Мириси Од 2,5 мл Миризлив Восок од Кокос Се одликува со свеж испукан островски кокос кој се вклопува со живописна комбинација на јасна јамајканска вар, сочна шепа шепа, лута кора од лимон и ванила што ја наводнува устата. Мирисите Од 2,5 мл Се Топат Со Миризлив Восок Од Кокос Се користат во електричен восок потопло и ослободуваат смирувачки многу миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето. Тие се идеални за ширење релаксирачки мирис и пријатна атмосфера низ вашиот дом. Едноставно откинете парче и додајте го во вашиот омилен електричен восок потопло. Високо мирисна. Ослободува смирувачки миризлив мирис. Заменете ги топењата на восокот кога мирисот ќе исчезне. Лесно чистење. Нема остатоци од пламен или саѓи. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Користете Со Мирис Восок Потопло. Асортиман на миризливи Миризливи Топења На Восок И достапни Затоплувачи на Мириси.

Главните својства

Избор на купувачот

Дрво Вик Вердант Земја Оз. Се топи, од
  • Ново
Класификација на производот:

Дрво Вик Вердант Земја Оз. Се топи, од

Искусете го препуштениот мирис на Вудвик? со овие 3 мл Восок се топи Со асортиман на премиум мириси што т�

DEN 111.84