• Ново
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 5'8'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Медалјон Жолта Традиционална Област Килими, 5'8'

Buyers rating:
DEN 1180.80

Износ

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Главните својства

Избор на купувачот

Модерен Луксузен Тепих Со Сина Златна Површина, Неправилни Геометриски Уметнички Теписи За Украсување На Домот, Тепих Со Поддршка
  • Ново
Класификација на производот:

Модерен Луксузен Тепих Со Сина Златна Површина, Неправилни Геометриски Уметнички Теписи За Украсување На Домот, Тепих Со Поддршка

Издржлив Материјал : Изработен од висококвалитетни влакна, нашиот килим е долготраен, без пролевање и л�

DEN 287.20
Површина Килим Среќен Велигден Виолетова Рачно Насликани Јајце Едноставен Стил Мека Не-Пролевање Тепих Подни Душеци Гумени Поддршка
  • Ново
Класификација на производот:

Површина Килим Среќен Велигден Виолетова Рачно Насликани Јајце Едноставен Стил Мека Не-Пролевање Тепих Подни Душеци Гумени Поддршка

Доволно мек за да легнете додека читате / гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, уживајте во топлината на нашиот модерен Ди

DEN 3152.00