• Ново
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Црвен Традиционален Простор Килими, 7' 10'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Црвен Традиционален Простор Килими, 7' 10'

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Главните својства

Избор на купувачот

Електрична Гитара Килим Музички Инструмент Гитара Област Килими Модерна Музика Кат Мат За Дневна Трпезарија Спална Соба Игротека
  • Ново
Класификација на производот:

Електрична Гитара Килим Музички Инструмент Гитара Област Килими Модерна Музика Кат Мат За Дневна Трпезарија Спална Соба Игротека

Овој килим е лесен за чистење и одржување, што го прави практичен избор за зафатени домаќинства.Широко с

DEN 1261.60