• Ново
Уникатни Поволни Цени Перики За Жени 39 Розово Злато Тон Перики Со Перика Капа

Уникатни Поволни Цени Перики За Жени 39 Розово Злато Тон Перики Со Перика Капа

Buyers rating:
DEN 308.64

Износ

Пакетот Вклучува : 1 x перика, 1 x перика капа. Повеќе извонредни, шарм.Уникатни Поволни Цени Перики За Жени 39 " Перики Со Розово Златен Тон Со Перика Карактеристика : Добар Квалитет : перики Со Розово Златен тон за жени со стилски дизајн и извонреден изглед. Должина на перика : 39 "Тежина : 400гр; Прилагодливо Капаче За Перика : 21,5" - 22,5".Прилики : Директно перика добро за секојдневно, запознавање, концерти, моминска вечер, роденденска забава. Перики за жени со многу стилски дизајни и убав изглед, ве прават поубави и посигурни, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика.

Главните својства

Избор на купувачот