• Ново
Крајна Текстилна Тркалезна Полиестерска Постелнина Чаршав - За свадба, Ресторан или банкет, Хантер Грин

Крајна Текстилна Тркалезна Полиестерска Постелнина Чаршав - За свадба, Ресторан или банкет, Хантер Грин

Buyers rating:
DEN 1231.84

Износ

Овие цврсти ленени чаршафи се дизајнирани да бидат отпорни на брчки и дамки и имаат беспрекорен дизајн со споени рабови. Бидејќи овие ткаенини за маса се направени од издржлив полиестер, тие се перат во машина и можат да се користат безброј пати. Ловецот Зелени 114 Инчни Тркалезни полиестерски чаршафи се одличен избор за вашата свадба, забава, домашно јадење, Божиќни И вечери за Благодарност и други специјални настани. Поради варијациите во компјутерските монитори, нијансите на боите може да варираат во изгледот од екран до екран. Ве молиме побарајте Врвен Текстил за соодветни и комплементарни предмети во сите форми и големини. 3 тркалезни чаршафи секоја мерка 114 инчи во дијаметар; идеален како пад на должината на подот на тркалезни коктел маси од 30 инчи со висина од 42 инчи. Беспрекорен; едноделен дизајн. Машина перат ткаенина; дамка поминува Нфпа 701-2010 Тест# 1. Хантер Грин 114 инчни Тркалезни Полиестерски Чаршафи се совршена ленена крпа за маса за вашиот домашен декор, свадба, ресторан, забава и други специјални настани.

Главните својства

Избор на купувачот

Каранфил Дома Модата 52 108
  • Ново
Класификација на производот:

Каранфил Дома Модата 52 108

Винил чаршав со цврста боја со полиестерска фланелна подлога, големина 52" x108 "Нашите Фланелни задни Чарш

DEN 3.33
Нане Да Биде 54 102 Пластичен Чаршав
  • Ново
Класификација на производот:

Нане Да Биде 54 102 Пластичен Чаршав

Една Нане За Печатење Пластична Покривка За Маса Нането Што Треба да биде Покривка за Маса е 54 инчи на 102

DEN 2.00
Памук сатеен чаршав, 70 108 - ориз и нори црно бело јапонски јапонски бран геометриски монохроматски ленти Печати посочни постери
  • Ново
Класификација на производот:

Памук сатеен чаршав, 70 108 - ориз и нори црно бело јапонски јапонски бран геометриски монохроматски ленти Печати посочни постери

Луксузниот памук на лажицата од памук од лажица, јапонски јапонски бранови на бранови, луксузен памук, т

DEN 2.00
Памук Сатен Чаршав, 90 Круг-Еукалиптус Цветни Цвеќиња Остава Зелен Чај Розова Руменило Акварел Ботаничка Расадник Бохо Шик Пролет
  • Ново
Класификација на производот:

Памук Сатен Чаршав, 90 Круг-Еукалиптус Цветни Цвеќиња Остава Зелен Чај Розова Руменило Акварел Ботаничка Расадник Бохо Шик Пролет

Тркалезна Покривка За Маса Розова Акварел Цветни Рози Лисја Од Роза Памук Сатенсетирајте ја вашата трп�

DEN 1.33
Памучен Сатенски Чаршав, 70 144 - Ретро Геометриска Лента 80-ТИ 70-ТИ 60-ТИ Графички Портокал Омбре Печатење Прилагодено Постелнина
  • Ново
Класификација на производот:

Памучен Сатенски Чаршав, 70 144 - Ретро Геометриска Лента 80-ТИ 70-ТИ 60-ТИ Графички Портокал Омбре Печатење Прилагодено Постелнина

Чаршав Ретро Геометриска лента 80 ТИ 70 ТИ 60 Ти Графички Памук Од Средниот Век Луксузни памучни сатенски ч

DEN 1.33
Правоаголна Маса Крпа
  • Ново
Класификација на производот:

Правоаголна Маса Крпа

ПРИВЛЕЧЕН ДОДАТОК ЗА ДА ГО ПОДИГНЕТЕ СЕКОЈ ОБРОКНадградете ја кујнската маса, трпезариската маса или м�

DEN 2.00
Памук Сатен Чаршав, 90 Круг-Пролет Цути Цвеќиња Градина Цвет Слатка Жолта Розова Печати Обичај Маса Постелнина Од Лажица Цвет
  • Ново
Класификација на производот:

Памук Сатен Чаршав, 90 Круг-Пролет Цути Цвеќиња Градина Цвет Слатка Жолта Розова Печати Обичај Маса Постелнина Од Лажица Цвет

Кружен Чаршав Цвет Жолто Руменило Бело Црно Ретро Басна Памук Сатенсетирајте ја вашата трпеза со нашит�

DEN 351.84
Памук Сатен Чаршав, 70 90 - Гроздобер Украс Ретро Празник Божиќ Декор Орнаменти Девојки Декоративни Празници Колекција Злато
  • Ново
Класификација на производот:

Памук Сатен Чаршав, 70 90 - Гроздобер Украс Ретро Празник Божиќ Декор Орнаменти Девојки Декоративни Празници Колекција Злато

Чаршав Ретро Празник Божиќ Декор Орнаменти Бабл Гроздобер Памук Sateen Spoonflower луксузни памук сатен чаршаф�

DEN 319.84