• Ново
Харсуни Деца Станови Магична Лента Принцеза Чевли Бисер Мери Џејн Партија Нелизгачки Дишечки Мокасини Удобност Рамен Чевли Црвена 4,5 Ц

Харсуни Деца Станови Магична Лента Принцеза Чевли Бисер Мери Џејн Партија Нелизгачки Дишечки Мокасини Удобност Рамен Чевли Црвена

Buyers rating:
DEN 172.64

Износ

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Магијата лента мокасини ги прави лесно да се добие и исклучување, погоден за различни видови на нозе и се грижи за децата глуждовите. Безбедност и Нелизгање. Совршен за сите формални и неформални прилики. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Мекиот и мазен стп горен ги одржува овие чевли дише и пријателски за кожата, што му нуди на детето совршено вклопување. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБНО : ОВОЈ мокасин изработен од мазен СТП со симпатична бисерна декро мека, флексибилна и мала тежина. ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ : Изработени од висококвалитетни материјали, познато е дека овие чевли се пријателски расположени за чистење на родителите. Оваа рамна чевли оди добро со фустан, фармерки, шорцеви, облечени или секојдневни панталони.

Главните својства

Избор на купувачот

Чорапи За Чорапи За Бебешки Под Се Лизгаат На Чорапи Плетете Ги Горните Домашни Чевли Обични Први Станови За Шетачи Девојчиња
  • Ново
Класификација на производот:

Чорапи За Чорапи За Бебешки Под Се Лизгаат На Чорапи Плетете Ги Горните Домашни Чевли Обични Први Станови За Шетачи Девојчиња

Затоа, овие први чевли за пешачење се специјално дизајнирани со нелизгачки ѓон изработен од тпр материј

DEN 1.00
Kali_store Бебе Девојка Чевли Мода Спортски Чевли Девојки Дебела Единствена Нелизгачка Светлина Чипка Кука Дете Девојка Чевли
  • Ново
Класификација на производот:

Kali_store Бебе Девојка Чевли Мода Спортски Чевли Девојки Дебела Единствена Нелизгачка Светлина Чипка Кука Дете Девојка Чевли

Модни Есенски Мали Деца и Девојки Секојдневни Чевли Меки Чевли Со Тркалезни Прсти Чевли За Чевли За Дев�

DEN 195.52