• Ново
Банго Акрилик Пеперутка Монистра Пеперутка Приврзок Шарм ЗА Сам Нараквица Ѓердан Обетка Накит Одлуки, М#Жолта

Банго Акрилик Пеперутка Монистра Пеперутка Приврзок Шарм ЗА Сам Нараквица Ѓердан Обетка Накит Одлуки, МЖолта

Buyers rating:
DEN 160.00

Износ

®Подарок овие лабави монистра во форма На Пеперутка се одлични за нараквица, ѓердан, обетки, приврзоци, приврзоци за клучеви, додатоци за закачување мобилни телефони, глуждови и други изработки на накит - Претворете ја вашата омилена нараквица, ѓердан, обетки или монистра во прекрасен занает за накит сам лесно со овие слатки монистра за растојание. Овие САМ накит се идеални подароци за вашата сакана На Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајките, Денот на Годишнината или Роденденот.

Главните својства

Избор на купувачот