• Ново
Акрилик Ноктите Уметност Пракса Тркало Полски Боја Дисплеј Шема

Акрилик Ноктите Уметност Пракса Тркало Полски Боја Дисплеј Шема

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис. Оваа табела за прикажување на бои за уметност за нокти може да ви помогне да го средите вашиот шарен лак за уметност за нокти. Може да прикаже 20 различни бои /дезени, кои се користат за вежбање сликање уметност на нокти Во Салон За Уметност На Нокти / Маникир / педикир. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. - Материјал : Пластика. - Големина : Прибл. 13 х 11см. - Може да прикаже 20 различни бои /дезени. - Креирајте своја табела за прикажување на бои. - Лесно се појавува вашиот лак. - Може да се користи и за вежбање сликање уметност на нокти. - Погоден За Салон За Уметност За Нокти / Маникир / педикир. Боја : Транспарентна. Материјал : Пластика. Големина : Прибл. 13 х 11см. Може да прикаже 20 различни бои /дезени.

Главните својства

Избор на купувачот

Орли Дише Третман + Боја Лак За Нокти
  • Ново
Класификација на производот:

Орли Дише Третман + Боја Лак За Нокти

Постигнете живописни резултати Со Третманот И Бојата Што Дише Орли Лесен е за употреба Едноставно подг�

DEN 193.92
Бебе Ноктите Датотека Бебе Ноктите Комплет Нега Бебе Ноктите Датотека Во Собата Со Ножици Ноктите Датотека Круг Ноктите Машинка
  • Ново
Класификација на производот:

Бебе Ноктите Датотека Бебе Ноктите Комплет Нега Бебе Ноктите Датотека Во Собата Со Ножици Ноктите Датотека Круг Ноктите Машинка

бебешка датотека за нокти 4 парчиња Комплет За Бебешки Нокти За Нега На Бебешки Нокти Комплет Со Ножици �

DEN 185.44
Ноктите Уметност Точки Пенкало, Не Корозивни Ноктите Сликарство Пенкало Двојна Завршена Акрилна Рачка За Ноктите Салон За Дома
  • Ново
Класификација на производот:

Ноктите Уметност Точки Пенкало, Не Корозивни Ноктите Сликарство Пенкало Двојна Завршена Акрилна Рачка За Ноктите Салон За Дома

Главата на четката нема да апсорбира боја, геллак, тврд гел, акрилна смола, лак за нокти, налепници за нок

DEN 2.33
Dianhelloya Ноктите Уметност Материјали Ноктите Уметност Синџир Сјае Тримабилен Не-паѓа Три-димензионални DIY Сјај Ладно Чувство
  • Ново
Класификација на производот:

Dianhelloya Ноктите Уметност Материјали Ноктите Уметност Синџир Сјае Тримабилен Не-паѓа Три-димензионални DIY Сјај Ладно Чувство

It изработен е од метален материјал Одличен ефект за лепење на вашите нокти, овој синџир на нокти останув

DEN 3.00
Емсон Мани педи од Лорант
  • Ново
Класификација на производот:

Емсон Мани педи од Лорант

Манипеди Карактеристики На Производот Како што се гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА Убави нокти за неколку минути!...

DEN 335.68
П Голи Корист Појадок Со Тифани
  • Ново
Класификација на производот:

П Голи Корист Појадок Со Тифани

Нашиот ЛАК ЗА ГОЛИ ПРИДОБИВКИ ги разубавува вашите нокти на секоја апликација Заштитниот слој покрива �

DEN 0.67