• Ново
Ackenta Eco Plush All Season 215 60R 99V XL Патнички гуми се вклопуваат: 2011- Chevrolet Cruze LT, Nissan Altima SL

Ackenta Eco Plush All Season 215 60R 99V XL Патнички гуми се вклопуваат: 2011- Chevrolet Cruze LT, Nissan Altima SL

Buyers rating:
DEN 1039.04

Износ

Accualra Eco Plush 215/60 R16 99 V XLOVERVIEWLIKE Името сугерира, Accelera Eco Plush нуди удобно возење и низок шум заедно со сите сезонски перформанси. Еко кадифен е совршен избор за гума за замена за седани, удари, минибуси и CUV. Три главни ребра го намалуваат ризикот од хидропланирање со принудување вода од контактната лепенка на гумата. Главните ребра нудат одлично чувство во центарот. Главниот жлеб и дијагонални мини-гасови евакуираат вода од контактната лепенка. Адаптивните сипи додаваат стотици дополнителни рабови за гризење за подобра влечење во влажни или зимски услови. Поддржано од гаранција за живот ограничен на производителот од 45.000 милји.

Главните својства

Избор на купувачот

Империјална Еко Север 215 60r Т гума
  • Ново
Класификација на производот:

Империјална Еко Север 215 60r Т гума

Оваа империјална Еко Северна гума обезбедува перформанси, вредност и квалитет во атрактивен, разумен д�

DEN 2235.04