• Ново
Атлетски работи Superенски супер мека мета со кратки ракави, големини S-XL

Атлетски работи Superенски супер мека мета со кратки ракави, големини S-XL

Buyers rating:
DEN 108.00

Износ

Не само за теретана, супер-мекиот мета за жени Атлетски работи помага да ве одржуваме удобно насекаде и насекаде. Супер разноврсна, можете да го носите како слојно парче или соло; за работа или дружење. Одликувајќи се со женски стил и ласкаво вклопување, оваа лесна маичка има кратки ракави и влага за да ви помогне да бидете ладни и суви. Мекиот материјал од месар е исто така мек на вашата кожа за дополнителна погодност. Само на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина со двојна четка за мекост од месарка; Заврши за влага за да помогне да се олади и суво; Лесен дизајн. Superенски супер мек мета од атлетски дела.

Главните својства

Избор на купувачот

Божиќна маица за време на одмор
  • Ново
Класификација на производот:

Божиќна маица за време на одмор

Оваа забавна маичка маичка е толку мека и удобна Loveе сакате да го носите наоколу додека ги правите сите �

DEN 1.33