• Ново
Студио Бактон Студио Каролин од средниот век од дрво за грб од дрво, кралица, орев од пепел

Студио Бактон Студио Каролин од средниот век од дрво за грб од дрво, кралица, орев од пепел

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Украсете ја вашата спална соба со зачудувачкиот табла Каролин. Направено во Малезија, Каролин е составена од цврсто дрво што покажува природна завршница на орев од пепел. Неговиот дизајн на вретеното овозможува полесно да тече светлината низ целата просторија и обезбедува поотворено чувство во тесни простори. Потребно е склопување, таблата е поддржана од цврсти нозе од дрво кои имаат шест пред-дупчат дупки за лесна прилагодување на висината. Обезбедувајќи одлична поддршка за грб Кога седите во кревет, Каролин Headboard ја ажурира секоја спална соба. • Современа глава од средниот век • Изграден од гума дрво • Заврши од орев од пепел • Дизајн на вретено • Горниот грб Карактеристики 6 Предметна дупки 2,50 "Освен едни од други за 5 различни опции за прилагодување на висината • Потребно е склопување • Изработено во Малезија • Тежина на производот : 19,8 фунти • фунта • фунта • 19,8 фунти • Тежина на пакет : 22 фунти • Димензии на главата : 62,7 "широк x 50" висина x 0,8 "дебела; • Боја на производот : орев од пепел • Состав на производи : гума дрво/дрво.

Главните својства

Избор на купувачот

Henna Queen Panel Headboardhenna панел табла
  • Ново
Класификација на производот:

Henna Queen Panel Headboardhenna панел табла

Изберете тврдо дрво и фурнири Згодната колекција Хена ја инспирација од движењето за уметност и занает�

DEN 0.33