• Ново
Од Ентони Ванг Jackек Хелер скриен клин модна платформа подигање во Бургундија

Од Ентони Ванг Jackек Хелер скриен клин модна платформа подигање во Бургундија

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Овие Ентони Ванг Jackек Едер се уникатни чизми со висока модна платформа кои се многу трендовски и удобни во исто време. Тие се ПУ првенствено, но имаат и кожа и мека постава, а ѓонот е тврда гума. Тие имаат патент и еластични ленти за да ги направат лесни за ставање и прилагодливи. Тие имаат скриен клин од 4 инчи, но и платформа од 2,5 инчи. Тие работат точно на големината. Зипер, скриен клин, работи точно до големината, борбениот стил на подигање. ПУ, кожа, скриен клин, клин од 4 инчи, платформа од 2,5 инчи, подлога влошка, гумена надворешна плоча.

Главните својства

Избор на купувачот

Бринли Ко.
  • Ново
Класификација на производот:

Бринли Ко.

Бидете стилски и удобно оваа сезона во Peg Boot од Brinley Co Овој чизми со високи колена се карактеризира со мик

DEN 0.67
Brinенски копродукции Brinley Co.
  • Ново
Класификација на производот:

Brinенски копродукции Brinley Co.

Bootie со клин со отворен пети од Brinley Co се одликува со мек материјал за велур со велур кој се искачува на гл�

DEN 3.33
Бринли Ко.
  • Ново
Класификација на производот:

Бринли Ко.

Направете ја секоја сала ваша лична писта во оваа покачена бута Hiroro By Brinley Co има шик бадемпети, вегански �

DEN 1.67