• Ново
Маица за перформанси на жените во Авиа со долги ракави

Маица за перформанси на жените во Авиа со долги ракави

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Одлично за положување и совршен преоден врв, оваа маица за изведба со долги ракави од Авиа е ваш одење за тренинг, викенд и пошироко! Не само модерни, туку и функционални исто така - прилагодливите странични врски помагаат да се најде вашето најласкаво вклопување и пар со кое било од вашите омилени дното на Авија. Умно дизајнирано со пиштоли и мека, четкана ткаенина за да ви овозможи топлина на вашиот на отворено или тренингот. Материјал : 46% рециклиран полиестер/46% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со пиштоли. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодливи странични врски за ласкаво вклопување; Мека четкана ткаенина. Изведба маица со долги ракави за жени од Авиа.

Главните својства

Избор на купувачот

Шампион Женско Момче Маица
  • Ново
Класификација на производот:

Шампион Женско Момче Маица

Дали малку преголемото момче ви одговара, но оваа маичка е твоја Моделот носи големина С Опуштено вклоп�

DEN 2.67
Б91хз Преголеми Графички Маици Женска Кошула Со Пруги Половина Патент Блузи За Жени Модни Маици Со Кратки Ракави Облечени Секојдневно
  • Ново
Класификација на производот:

Б91хз Преголеми Графички Маици Женска Кошула Со Пруги Половина Патент Блузи За Жени Модни Маици Со Кратки Ракави Облечени Секојдневно

Пол : Жени Карактеристики : шик пуловер со квадратно деколте, блузи со надуени ракави, основна цврста бој

DEN 351.68
Зодгу Лето Женски Патриотски Блузи Памучна Линија Маици Капка Ракав Краток Ракав Женски Врвови Сончоглед Денот На Независноста
  • Ново
Класификација на производот:

Зодгу Лето Женски Патриотски Блузи Памучна Линија Маици Капка Ракав Краток Ракав Женски Врвови Сончоглед Денот На Независноста

Season : Autumn / Spring / Summer Gender : Women Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : VNeck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот

DEN 273.60
Вага Зодијак Маица
  • Ново
Класификација на производот:

Вага Зодијак Маица

Нашиот производ е дизајниран за поединци кои се свесни за модата кои сакаат да изгледаат одлично дури и

DEN 303.84
Ксинкингхао Женски Бохо Цветни Печати Кошула Блузи Против Вратот Шифон Обични Маици Врвови Со Кратки Ракави Вградени Врвови
  • Ново
Класификација на производот:

Ксинкингхао Женски Бохо Цветни Печати Кошула Блузи Против Вратот Шифон Обични Маици Врвови Со Кратки Ракави Вградени Врвови

Покрај тоа, можете да ги носите и овие блузи за жени мода 2023 облечени со фармерки, здолниште или како обл�

DEN 271.84