• Ново
со дизајнерско јаже за местење геометриски печати затворен простор за врата на отворено

со дизајнерско јаже за местење геометриски печати затворен простор за врата на отворено

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Геометриска шема што привлекува очи во солиден јажиња ги потенцира Е по дизајнерско јаже за местење на геометриско печатење во затворен/врата од отворено. Овој издржлив затворен домор на затворен простор е направен од силен полиестер. Едноставно ставете ја на машината за перење кога и да е потребно брзо чистење. Изберете од достапните опции за боја. Издржлива, хипоалергична полиестерска конструкција. Внатрешна или надворешна употреба. Инструкции за нега : Машинска миење. Изберете од достапните опции за големина.

Главните својства

Избор на купувачот