• Ново
DesignArt „Портрет на млада жена со цвеќиња I“ модерна метална wallидна уметност - диск од 29

DesignArt „Портрет на млада жена со цвеќиња I“ модерна метална wallидна уметност - диск од 29

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

- Погледнете ги опаѓањата на опциите за достапните големини Белиот сјај Обложувања Обезбедува дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. - Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години. - Предмет : Луѓе, апстрактни. - Вклучени се монтирање на држачи и упатства.

Главните својства

Избор на купувачот

Intel Core i5-6500TE Процесор
  • Ново
Класификација на производот:

Intel Core i5-6500TE Процесор

Видеа, крцкави Процесор База Фреквенција 2 Графички Видео Макс Меморија 64 МК Производител На Процесор : �

DEN 9119.68