• Ново
Ekena Millwork 4 w 10 h 20'l 2-еднострана груба пила ендоратан фау дрвена тавана зрак, природен пекан

Ekena Millwork 4 w 10 h 20'l 2-еднострана груба пила ендоратан фау дрвена тавана зрак, природен пекан

Buyers rating:
DEN 1919.20

Износ

Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики.

Главните својства

Избор на купувачот

6 w 10 d 18 H Funston Rough Sawn Brace, Douglas Fir
  • Ново
Класификација на производот:

6 w 10 d 18 H Funston Rough Sawn Brace, Douglas Fir

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 0.67