• Ново
22 Трипл наредени тикви за тикви на благодарноста Декор на таблети

22 Трипл наредени тикви за тикви на благодарноста Декор на таблети

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Додадете го овој есенски дисплеј за жетва во која има наредени тикви на вашиот декор за одмор. Willе додаде поп од портокалови сини и бели бои за да го комплиментира вашиот стил на Денот на благодарноста. Сигурно е дека ќе биде годишен фаворит за вашите таблети. Одлично е да се подари како подарок на семејството и пријателите. Карактеристики на производот : Денот на благодарноста таблета или подот декорација дизајнирана со бела сина и портокалова тиква во слободна положба на позиција и може да се постави на која било рамна површина за украсна употреба во затворен простор, само без склопување потребни димензии : 22 "H x 14 " W x 14 "d материјал (и) : смола есенска декорација на тиква.

Главните својства

Избор на купувачот

Vestетва торба со тикви
  • Ново
Класификација на производот:

Vestетва торба со тикви

Мали природни тикви природни варијации на бојата и детали ги украсуваат секоја мала, лесна тиква што об

DEN 255.84
Незабрендиран декор на маса од тиква
  • Ново
Класификација на производот:

Незабрендиран декор на маса од тиква

Додадете неколку сезонски предели на табелата со овој декор на табелата со тиква Оваа ексклузивна дрве�

DEN 29.60