• Ново
Наслов Про Против Голф Топки, Претходна Генерација, Пакет

Наслов Про Против Голф Топки, Претходна Генерација, Пакет

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Titleist Pro V1x® Топчињата за Голф нудат вкупни перформанси за секој играч. Голферите ќе доживеат уште поконзистентен лет, извонредно растојание со високо лансирање и ниско вртење во долгата игра, Капка И Стоп? контрола на гринсајд, меко чувство и долготрајна издржливост. Секој елемент На Про V1x® Топче За Голф е прецизно формулиран и дизајниран да работи заедно, доставувајќи ги перформансите што ви се потребни на секој удар. Наслов Про V1x Топки За Голф, 12 Пакет.

Главните својства

Избор на купувачот

Спалдинг Чиста Спин Топката-Розова
  • Ново
Класификација на производот:

Спалдинг Чиста Спин Топката-Розова

Спалдинг Чистиот Спин е дизајниран со преголемо Чисто Меко Јадро На Моќност и СуперМека Полимерна Кожа.

DEN 479.68
Голф топки за голтка Taylormade, пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Голф топки за голтка Taylormade, пакет

Перформансите со ниско влечење додаваат лифт за подобрување на растојанието на OffCenter HITS342Dimple LDP Aerodynamicsiot

DEN 1.00
Најк Шриксон Зстар Голф Топки
  • Ново
Класификација на производот:

Најк Шриксон Зстар Голф Топки

Технологијата ZSTARs 344 Speed Dimple, во комбинација со големото јадро За Раст На Енергетскиот Градиент, му овозм

DEN 0.67