• Ново
Расел момчиња 4- мускулна маица

Расел момчиња 4- мускулна маица

Buyers rating:
DEN 224.00

Износ

Супериорните перформанси и удобност се неговите активни мускули на Расел. Лесен, кул и подготвен за сè што денот го фрла својот пат. Екипаж. Без ракави. Dri-Power 360 Wicks се пот за да го одржи сув. Рефлективните акценти ја зголемуваат видливоста при слаба осветленост. Спортска кул ткаенина. Нежните споеви за дополнителна удобност и помалку размав. Лого на левото градите. 60% најлон/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Расел перформанси на мускулите за момчиња.

Главните својства

Избор на купувачот